بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
تاریخ برگزاری تست آلفای محدود عنوان HUNT: Showdown اعلام شد

 تاریخ برگزاری تست آلفای محدود عنوان HUNT: Showdown اعلام شد

شرکت Crytek امروز اعلام کرد که امکان تجربه عنوان HUNT: Showdown در فاز آلفا به‌صورت محدود در تاریخ 31 ژانویه (چهارشنبه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۶) ممکن خواهد شد. در جریان این تست آلفا تیم سازنده Hunt گیم‌پلی، تعادل در این بخش و ساختار آنلاین را مورد آزمایش قرار داده و همچنین بازخوردهای بازیکنان را نیز جمع‌آوری خواهد کرد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DSOGaming، تجربه‌کنندهای این تست آلفا محدود به‌صورت تصادفی از لیست ثبت‌نام‌کنندگان انتخاب می‌شوند. برای افراد منتخب ایمیل دعوت‌نامه ارسال خواهد شد.

Hunt: Showdown یک عنوان چندنفره رقابتی با حالت بازی شکارچی جایزه‌بگیر است که شما بعنوان بازیکن در محیط سندباکس آن باید علاوه بر رقابت با دیگر بازیکنان، همچنین به مقابله با تهدیدهای محیط از جمله موجودات جهش یافته نیز بپردازید. در هر مسابقه تا 10 بازیکن می‌توانند شرکت داشته باشند، بازیکنان به‌صورت تک‌نفره یا در قالب تیم‌های دو‌نفره به ردیابی و شکار هیولاهای وحشتناک می‌پردازند و از این راه جایزه دریافت می‌کنند. بازیکنی که جایزه را بدست آورده ممکن به هدف دیگر بازیکنان تبدیل شود و بازیکنان دیگر در پی کشتن و تصاحب جایزه او خواهند بود.

در جریان این تست آلفا محتویات جدیدی نیز در قالب سلاح، تجهیزات، تهدیدهای جدید و امتیازات بیشتر به بازی اضافه شده و مورد آزمایش قرار می‌گیرند.

نوشته شده در: 28 دي 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر بازی Hunt: Showdown
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

این بازی تقریبا آخرین امید کرایتک برای بقا هستش هیچوقت فک نمیکردم یروزی کار کرایتک به اما و اگر برسه تو روزایی که فرت فرت استدیو های قدیمی و با سابقه دارن بسته میشن واقعا آدم ناراحت میشه به پایان کرایتک فک کنه
علاوه بر نه علاقه بر
بعد از 5 سال یه بازی بزرگ از کرایتک
ممنون بابت خبر
تریلرش که حرف برای گفتن زیاد داشت تا ببینیم خودش چی میشه