فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
با صحبت‌های کارگردان نسخه اصلی Resident Evil 2 درباره بازسازی این اثر همراه باشید

با صحبت‌های کارگردان نسخه اصلی Resident Evil 2 درباره بازسازی این اثر همراه باشید

بیستمین سالگرد Resident Evil 2 به راحتی و بدون هیچ خبر خاصی از نسخه بازسازی شده این عنوان به برگی دیگر از تاریخ گیمینگ پیوست و این خود موجب شد که دل طرفداران این سری محبوب به دلایلی همچون بحران بی‌خبری کمی سرد گردد چرا که از قرار معلوم هنوز مشخص نیست که این وضعیت تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

تمام این‌ها باعث شد که اکثر طرفداران به صفحه توئیتر "هیدیکی کامیا" کارگردان نسخه اصلی RE2 بروند و با سوال‌هایی که ذهن آن‌ها را درگیر کرده بود از عطش خود بکاهند و جالب اینجاست که وی مشتاقانه به سوال‌های طرفداران پاسخ داده بود که در اینجا به چند نمونه از توئیت‌های آقای "کامیا" اشاره خواهیم کرد:

"از شما به خاطر فرستادن این پیام‌ها تشکر می‌کنم! RE2 اولین عنوانی بود که کارگردانی‌اش را به عهده داشتم و در آن زمان با وجود سن و تجربه کم، با تمام قوا روی آن کار می‌کردم. RE2 خاطرات بسیاری را برای من زنده می‌کند ;) به لطف شما طرفداران من در این جایگاه قرار دارم.

خبردار شدم که دوستم کارگردانی نسخه بازسازی شده RE2 را بر عهده گرفته است و به نظرم باید به او اعتماد کنیم و منتظر اخبار بعدی باشیم

سال قبل برای خوردن نوشیدنی با یکدیگر بیرون رفتیم و به او گفتم که "هرکاری را که صلاح میدانی انجام بده". اصلا این کاری است که هر کارگردان باید انجام دهد. من به او و تیمش اعتماد دارم ;) حالا به نظر شما، آن‌ها می‌توانند بازی محبوب شما را باری دیگر زنده کنند؟"

حال با اینکه آقای "کامیا" در بازسازی RE2 هیچ نقشی نخواهد داشت، آیا تیم جدید می‌تواند انتظارات ما طرفداران سرسخت Resident Evil را برآورده کند؟

نوشته شده در: 3 بهمن 1396
دسته: مطلب متفرقه، Resident Evil 2 Remake
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • لباس های کلاسیک لئون و کلیر در Resident Evil 2
  • دانلود تریلر Resident Evil 2 Remake
  • Resident Evil 2 Remake
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

emoji game strong af ;)