فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
"پیتر مولینیو" خالق Fable از ایده‌هایش برای Fable 4 می‌گوید

Fable 4

در مورد احیای سری Fable به دست مایکروسافت بحث‌های زیادی شکل گرفته است، طبق گزارشات اخیر سازنده سری Forza Horizon یعنی Playground Games ب ر روی چهارمین نسخه از سری Fable کار می‌کند. این شرکت هنوز چیزی را به صورت رسمی اعلام نکرده است اما یک رونمایی کامل در مراسم E3 پیش رو محتمل به نظر می‌رسد.

با این حال، IGN بررسی کرده است که احتمالاً با چه عنوانی رو به رو خواهیم بود و برای این پیش بینی شخصی مهم و بزرگ را دعوت کرده است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Comicbook، "پیتر مولینیو"(Peter Molyneux) که بنیان‌گذار استودیو اصلی سازنده سری Fable یعنی Lionhead و خالق این سری می‌باشد در مورد ایده‌هایش برای Fable 4 می‌گوید:

"در داستان بازی‌های Fable‌ به دوره‌ دراماتیک قبل از وقایع Fable 1 اشاره شد، زمانی که انجمن تشکیل شده بود، این می‌تواند یک زمینه‌ بسیار خوب برای Fable 4 باشد. در این زمینه Albion (دنیای Fable) بسیار ابتدایی خواهد بود و جادو با طبیعت سازگارتر است؛ از طرف دیگر می‌توان شاهد مبارزات خشن‌تر بود. من دوست دارم یک سیستم مبارزه بسیار سریع،خشن و روان را ببینم، به شکلی که شمشیر‌های کوچک و بزرگ، خنجر، نیزه، کمان‌های بزرگ و کوچک سیستم مبارزه خاص خود را داشته باشند. جادو می‌تواند سیستم اصلاح شده و منحصر به فردی داشته باشد که قابلیت شخصی‌سازی نیز در آن اعمال شود. داشتن یک همراه(پرنده، گربه، سگ (ماهی‌قرمز؟؟؟؟)) که در جادو به شما کمک کند نیز جالب به نظر می‌رسد.

تعداد زیادی مبارزه با هیولاهای مختلف از کوچک‌ گرفته تا غول‌های بسیار بزرگ و همچنین اژدها‌یانی که البته قابلیت سوار شدن بر روی آن‌ها نیز وجود داشته باشد. تنظیم کردن آینده بازیکن بر اساس عملکردش نیز نکته مهمی می‌باشد. شما می‌توانید به یک دزد تبدیل شوید یا با شرکت در نبرد‌ها با افتخار و احترام به مقام یک شوالیه برسید. می‌توانید اسب وفاداری داشته باشید که هر روز با آن تمرین می‌کنید. خانه‌ای داشته باشید که خودتان آن را ساخته‌اید.

ازدواج، حالت Co-Op(دونفره)،شهر‌ها ،روستاها ،سیستم بازرگانی وتجارت ، دنیای‌باز ،حالت اول‌شخص و ... بله همگی این‌ها ایده‌های من است. من می‌توانیم تا ابد در مورد دنیای محبوب Fable صحبت کنم."

امیدواریم که به زودی اطلاعات رسمی از این عنوان توسط Playground Games منتشر شود تا ببینیم که آن‌ها چه چیزی در سر دارند.

نوشته شده در: 3 بهمن 1396
دسته: مطلب متفرقه، Fable III
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Fable III
  • Fable III
  • Fable III
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

یادش بخیر بازی بی نظیری بود