شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
کتاب کمیک Assassin's Creed Origins معرفی شد

بسیاری از بزرگترین بازی‌های این نسل توسط شرکت Titan Comics وارد کتاب‌های مصور شدند، این شرکت بازی‌هایی همچون Wolfenstein II: The New Colossus و Tekken را به دنیای این رمان‌های گرافیکی آورده است و همچنین کتاب مصور اقتباسی از Bloodborne هم در ماه بعدی منتشر می‌شود. اما این پایان کار نیست زیرا Titan Comics بازی‌های بیشتری را به جهان کتاب‌های مصور دعوت کرده است.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از گیم اسپات، شرکت Titan Comics اعلام کرده است که آخرین بازی اکشن و مخفی کاری شرکت Ubisoft یعنی Assassin’s Creed به دنیای کتاب‌های مصور خواهد آمد و اولین شماره از آن در ماه فوریه منتشر خواهد شد، همچنین داستان آن به طور مستقیم به داستان بازی پیوند می‌خورد. این شرکت جزئیات بیشتری را به اشتراک نگذاشت اما مشخص شد داستان این مجموعه پس از وقایع بازی اصلی جریان دارد و شخصیت‌های تاریخی‌ همچون کلئوپاترا در این داستان نقشی کلیدی دارند.

همچنین تصاویری از جلد شماره‌ی اول این کتاب مصور و صفحات آن منتشر شد که شما در زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید.  جلد اصلی توسط Stephanie Hans طراحی شده که در کارنامه‌اش آثاری همچون The Wicked + The Divine، Angela: Queen of Hel و Jean Grey به چشم می‌خورد.

هر دو رمان گرافیکی Assassin's Creed Origins و Bloodborne در ماه فوریه از طریق فروشگاه‌های فیزیکی و دیجیتالی کتاب‌های مصور در دسترس خواهند بود. شرکت Titan Comics همچنین در ماه مارس قرار است کتاب مصور جدیدی بر اساس بازی انحصاری کنسول Xbox One یعنی Sea of Thieves منتشر کند.

همچنین در پایان لازم به ذکر است که بازی Assassin's Creed Origins برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و PC در دسترس است. اولین بسته‌ی الحاقی بزرگ این بازی با نام The Hidden Ones، هفته‌ی پیش منتشر شد. این بسته‌ی الحاقی فصل جدیدی را به داستان بازی اضافه می‌کند و شامل محتویات اضافه‌ای همچون سلاح‌های جدید می‌شود. دومین بسته‌ی الحاقی این بازی در ماه مارس و با نام The Curse of Pharaohs منتشر می‌شود. شرکت Ubisoft همچنین قرار است که بخش New Game Plus را به بازی Assassin's Creed Origins اضافه کند.

نوشته شده در: 10 بهمن 1396
دسته: مطلب متفرقه، Assassin's Creed Origins
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Assassin's Creed Origins: 10 Minutes of High-Level Gameplay
  • Assassin’s Creed Origins: I AM live action trailer
  • Assassin's Creed Origins : New Adventures in the Series' Biggest World Yet
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.