شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
گیب نیوئل به شایعات خریداری شدن Valve توسط Microsoft پاسخ داد

Gabe Newell

اوایل هفته جاری شایعاتی مبنی بر علاقه Microsoft به خریداری EA و Valve منتشر شده بود و در حالی که چنین چیزی بسیار بعید به‌نظر می‌رسید، گیب نیوئل به طرفداری که به او ایمیل زد پاسخ داد و جواب وی شما را شوکه نمی‌کند.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از DSOGAMING، این کاربر از گیب نیوئل پرسید آیا Valve توسط Microsoft خریداری شده یا خیر (تصویر زیر) که او در پاسخ گفت "تا آنجایی که می‌دانم، نه." درست است که Microsoft پول زیادی دارد اما مطمئنا Valve هم به لطف Steam در حال کسب پول بسیار زیادی است. این شرکت بخاطر خدمات خود حتی نیازی به ساخت یک بازی جدید نمی‌بیند بنابراین چنین حرفی که Microsoft برای تصاحب آن تلاش می‌کند منطقی به‌نظر نمی‌رسد (مگر اینکه برنامه‌ای برای ادغام Windows Store با Steam داشته باشد).

Valve

Valve در حال حاضر برروی Artifact کار می‌کند. یک بازی کارتی با تم Dota 2 که قرار است اواخر سال 2018 منتشر شود.

نوشته شده در: 13 بهمن 1396
دسته: مطلب متفرقه، DOTA 2
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Dota 2
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

اگر خریده میشد خیلی خوب بود چون مایکروسافت سیاست های پول پارو کن فعلی ولو رو با دوتا و کانتر و لول و ... ادامه میداد و چون صاحب کنسول هست از قدرت داخل شرکت برای خلق بازیهای جدید و نسخه جدید بازیهای مهمی مثل half life , portal , left4dead , ... استفاده میگرد این گیب که کلا تو فکر آنلاین و پول مفت درآوردنه !!!!!!!!!!
ماکروسافت هنوز نفهمیدم به عنوان یه فن ازش چی میخوام
ولی باتموم خوبی و بدی هاش وجود اسپنسر یه دلگرمیه بزرگ برام
من اینو برای هیچ شرکتی نمیتونم بگم اما برای Valve چرا! "غیرممکنه" که گیب حاضر بشه شرکتش به مایکروسافت بفروشه. اینکار نه به شخصیتش میخوره نه به اهدافی که داشته. گیب سالها تلاش کرد تا تونست پلتفرم PC دوباره به اوج برگردونه حالا بیاد این شبکه ارزشمند دست شرکتی بده که کنسولش الان انتخاب سوم برای ملته؟! مایکروسافت اول به محصولات خودش برسه بعد بیاد لقمه حاضر و اماده بگیره.
من مطمئنم اگر هم قرار باشه روزی گیب بیخیال صنعت گیم بشه استیم رو به دستان مطمئن تری میسپاره. مایکروسافت ثروتمنده ولی بهترین گزینه قطعا نیست و حتی گزینه خوبی هم نیست! اینو یک پی سی گیمر با خاطراتی که از سیاست های گیمینگ مایکروسافت روی pc داره بخوبی درک میکنه
اصلا خیلی با مایکروسافت لج و بخاطر گذشته است نه فقط رقابت
بله سرویس Games for Windows LIVE واقعا نشون داد که چقدر مایکروسافت به PC مثلا اهمیت میده. فقط کم مونده بود یه اشتراک ماهیانه برای بازی های این سرویس هم بزاره، رسما یک تنه پلتفرم مارو به نابودی می کشوند.
مشاهده 4 پاسخ دیگر
اصلا چهره این بزرگوار یه آرامش خاصی به ادم میده
حیف که پول جلو چشماشو گرفته
بازی نمیده