فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
شایعه: احتمال فروش بخش سینما و تلویزیون Sony وجود دارد

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Screen Rant، مدتی از خبر خریده شدن کمپانی Fox توسط Disney می‌گذرد، به طور حتم این رویداد، جزو مهم‌ترین رویدادهای تاریخ سینما می‌تواند باشد زیرا اکنون شرکت Disney حق استفاده از سریال‌ها و فیلم‌های شرکت Fox را دارد و می‌تواند به ساخت آن‌ها ادامه بدهد. این خرید بزرگ اما با خوشحالی و ناراحتی عده‌ای نیز همراه بود. برخی از مردم به ویژه طرفداران کتاب‌های مصور از بابت این خبر خوشحال بودند زیرا ما اکنون می‌توانیم شاهد کراس اوور بین جهان سری فیلم‌های X-Men، Fantastic Four و Avengers باشیم. در جبهه‌ی مقابل اما عده‌ای مخالف این خرید بودند، زیرا اینکار ممکن است منجر به از بین رفتن شغل هزاران نفر شود.

طی گزارشی که توسط خبرگزاری Deadline منتشر شد، ممکن است که به دلیل کناره گیری کاز هیرای که رئیس اصلی Sony بود، بخش سینما و تلویزیون این شرکت به فروش برسد. مدیر امور مالی شرکت سونی یعنی کنیچیرو یوشیدا، جایگزین کاز هیرای شده است. کاز هیرای بسیار علاقه مند به ادامه دادن توسعه و گسترش بخش سینما و تلویزیون شرکت Sony بود اما بر خلاف او یوشیدا اعتقاد دارد که این شرکت باید بر روی بخش تکنولوژی و سرگرمی‌هایی همچون PlayStation تمرکز کند و این زمینه را برای به فروش رفتن Sony Pictures آماده می‌کند. با اینحال هنوز هیچ مدرک روشنی برای اعتبار دادن به این حدس‌ها و گمانه زنی‌ها وجود ندارد.

اگر روزی Sony Pictures به فروش گذاشته شود، مطمئنا شرکت Disney از شانس‌های اصلی به دست آوردن این شرکت است زیرا همکاری با این شرکت برای آن‌ها بسیار مهم بوده و مرد عنکبوتی از مهم‌ترین شخصیت‌های فیلم‌های Avengers: Infinity War و Avengers 4 است.

نوشته شده در: 15 بهمن 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر Spider-Man
  • دانلود تریلر Marvel’s Spider-Man
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

چی میشه وارنر سونی رو بخره
دوباره شاهد بزرگترین کراس اور تاریخ کمیک یعنی سوپرمن و اسپایدی باشیم
بیخود کرده این ژاپنیه احمق.حالا که ضرراش رو سونی متحمل شده حالا که اون دورانه هک سونی پیکچرز گذشته حالا که ه مسیر سوداوری برگشته بفروشه؟؟؟!!!
یه نگاه به فیلمای در دست ساخت سونی پیکچرز
انگری بردز2 که احتمال موفقیتش با توجه به قسمته اولش بالاس...بیبی درایور2 هم قطعن میفروشه.اسپایدرمن هومکامینگ بعدی که اونم صد در صد میفروشه چون همیشه اسپایدرمن فروخته.انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 که پرفروشترین انیمیشنه سونیه سال 2018 میاد.احتماله زیاد قسمت بعدی جومانجی هم سال 2019 همزمان با جنگ ستارگان بعدی میاد که اونم با توجه به اینکه امسال جومانجی تا الان 830 میلیون تو دنیا فروخته و احتمالن به نهصد میلیون دلارم میرسه(خرجه ساخت فیلمم 90 میلیون دلار بوده)قطعن میفروشه.از اینا بگذریم سونی دو تا فیلم ابرقهرمانی جدید داره که خیلی بهشوم امید هست و احتماله همکاریش با مارولم تو این دوتا فیلم وجود داره.فیلم venom و فیلم silver and black...اخه مگه مرض داری یوشیدایه خدازده ی مسخره.تازه یه جیمز باند جدیدم میتونن معرفی کنن
انیمیشن اسپایدرمن و پیتر ربیت و فیلم آنچارتد هم یادم رفچن تا فیلم دیگه هم هست البته
دوست عزیز سونی پیکچرز بله به سود دهی رسیده بعد از ضرر های پی دی پی سالیانه.یعنی هنوزم بسیار ریسکیه پس فروشش منطق مالی داره مگر اینکه سوددهیش ثابت بمونه
مشاهده 2 پاسخ دیگر