فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
Bandai Namco بر روی یک بازی شوتر اول‌شخص انحصاری Switch کار می‌کند

Get Even

به نظر می‌رسد شرکت ژاپنی Bandai Namco بر روی یک عنوان ماجراجویی/شوتر اول‌شخص کار می‌کند که به صورت انحصاری بر روی Nintendo Switch منتشر خواهد شد. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از GameSpot، یک سازنده در شعبه سنگاپور Bandai Namco در صفحه LinkedIn خود نوشت که بر روی یک عنوان با مشخصات زیر کار می‌کنند:

"یک IP رونمایی نشده اول شخص شوتر/ماجراجویی در انحصار Nintendo Switch"

این بسیار جذاب است که Bandai Namco یک عنوان انحصاری برای کنسول محبوب Switch توسعه دهد، آن‌ هم در ژانری مانند اول‌شخص شوتر(FPS) که در آن فعالیت زیادی نداشته است. البته Bandai Namco بازی Get Even را در سال 2017 منتشر کرد اما این ناشر بیشتر بخاطر ساخت عناوین غیر FPS مانند Dark Souls،Tekken و Dragon Ball شناخته می‌شود.

در ماه نوامبر(آذر) گذشته مدیریت شرکت Bandai Namco در مورد اختصاص منابع و امکانات بیشتر بر توسعه محتوا برای Nintendo Switch سخن گفت. رئیس شرکت آقای "میتسواکی تاگوچی" 'گفت:

"این مایه شرمساری است، اما ما فکر نمی‌کردیم Switch با این سرعت پذیرفته شود و مورد استقبال قرار گیرد."

صفحه استخدام Bandai Namco به ما 5 موقعیت شغلی را نشان می‌دهد. اگرچه در لیست کلی هیچ اطلاعات بیشتری در مورد پروژه جدید وجود ندارد. این موقعیت‌های شغلی به ساخت بازی‌های AAA اشاره دارند.

وبسایت GameSpot با Bandai Namco برای دریافت اطلاعات بیشتر ارتباط برقرار کرد و هنوز جوابی از طرف این شرکت داده نشده است. یکی از عناوین موردانتظار Bandai Namco بازسازی Dark Souls: Remastered می‌باشد که به زودی بر روی Switch و سایر کنسول‌های نسل حاضر منتشر خواهد شد.

نوشته شده در: 18 بهمن 1396
دسته: خبر
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

سوییچ
شوتر
اول شخص
برا منم جالبه که BANDAI NAMCO داره توی همچین ژانری یه بازی ویژه سوییچ میسازه!