فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
Bethesda قبل از عرضه Elder Scrolls 6 دو بازی بزرگ منتشر خواهد کرد
صفحه شخصی من - Telegram: @Anhedonistt Instagram ID: Anh...
User_image

Elder Scrolls Skyrim

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از GameRant، آقای "پیت هانیز" مدیرعامل شرکت Bethesda در جواب یکی از کاربران که تاریخ عرضه بازی بعدی از سری Elder Scrolls را خواستار شده بود دوباره تایید کرد که استودیو سازنده TES قبل از نسخه جدید این سری دو بازی بزرگ در برنامه دارند.

آقای "هاینز" در E3 قبلی هم به یکی از خبرنگاران اعلام کرده بود که در حال حاضر هیچ بازی جدیدی از سری Elder Scrolls در دست ساخت قرار ندارد چرا که تیم سازنده این سری ابتدا باید دو پروژه عظیم را به اتمام برساند و سپس برای Elder Scrolls 6 برنامه‌ریزی خواهد کرد.

او همچنین در این مورد روشن‌سازی کرد که دو بازی در دست ساخت قابل توجه و کامل خواهند بود و پروژه‌های کوچکی مثل Fallout Shelter را در دست ساخت ندارند.

هاینز در جواب یکی از کابران در توییتر گفت:

"BGS ابتدا باید کار دو بازی بزرگی که در دست ساخت دارد را به پایان برساند."

هاینز در توییتی دیگر فرق بین Bethesda Softworks و Bethesda Game Studios را برای طرفداران روشن‌سازی کرد. به عنوان مثال بازی‌های اخیر منتشر شده توسط Bethesda مانند Prey و Wolfenstein 2: The New Colossus توسط Bethesda Game Studios ساخته نشدند.

Bethesda Game Studios که یک توسعه دهنده از شاخه درون سازمانی است، به طور جداگانه مسئول ساخت سری The Elder Scrolls و Fallout می‌باشد و از Elder Scrolls III: Morrowind در سال 2002 و Fallout 3 در سال 2008 فعالیت خود را در مورد این دو سری ادامه داده است. کار‌های اخیر این استودیو به Elder Scrolls 5: Skyrim VR و Fallout 4 VR بر می‌گردد.

با توحه به چنین اعلاناتی و گفته‌های اخیر، دو بازی در دست ساخت هم کار زیادی در پیش دارند و حتی برای رونمایی آماده نیستند، به همین دلیل حتی در این چند سال اخیر شاهد رونمایی از Elder Scrolls جدید نباشیم. اگر برای هر پروژه زمانی 2 یا 3 ساله در نظر بگیریم باید 2025 یا 2026 منتظر TES جدید باشیم!

نظر شما در این باره چیست؟

نوشته شده در: 20 بهمن 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • The Elder Scrolls V: Skyrim
  • The Elder Scrolls V: Skyrim
  • The Elder Scrolls V: Skyrim
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

این استودیو انگار تاحالا فقط سریElder scrolls و Fallout ساخته.دو تا بازی جدید و بزرگ‌ که مطمئنا Fallout و Elder scrolls نیست از این استودیوی عالی خبر خیلی خوبیه.
Prey 2 ??
Dishonored 3 ?
the evil within 3 ???
Wolfenstein 3 ???
Doom ????
Rage 2 ????
يا يه اي پى جديد !!!!!!!!
تو هم ول کن نیستی


...
..

..
The Evil Within 5
بدبخت شدیم...
احتمالا دیگه این میوفته برای 2021 2022 . تصمیم عاقلانه ای هم هست چون تجربه فال اوت 4 که نسبت به قبلی ها ضعیفتر بود نشون داد که بتسدا باید از ریشه فرمول بازیهای RPG جهان بازش مدرن کنه و برای این کار قطعا به زمان نیاز دارن
می ترسم عمرمون با این وضع به TES یا Fallout بعدی قد نده
ولی امیدوارم هرچقدرم طول میکشه وقت بزارن، ولی TES بعدی رو بدن، اگر مثل Half-life 3 بشه واقعا حسرت بزرگی برای کل جامعه گیمراس
احتمالا می خواد skyrim:game of the Century رو برا نسل نهم بده بیرون بعد شروع کنند به ساخت TES6
از بتسدا خوشم میاد ناشری که چندتا بازی تو سال میده و همه به بخش داستانی اهمیت میدن
بازی خوب میسازند و فقط ملاکشون پول نیست
خیلی هم الکی هایپ نمیکنه و بازیهاشو زمانی معرفی میکنه که 6 ماه بعد عرضه میکنه
منتظر بازی های بزرگ بتسدا هستم