شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین فروش انواع موس و کیبورد گیمینگ
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
پروژه بعدی سازنده عنوان Her Story یک داستان چند دیدگاهی دارد که بر اساس چشم‌انداز شما تغییر می‌‎کند

WarGames

PC Gamer در ماه دسامبر گذشته نگاهی به پروژه بعدی آقای "سم بارلو" سازنده Her Story داشت و طبق آن نیم نگاه تنها متوجه شدیم که بازی سریالی تعاملی جدید WarGames نام دارد و بر اساس فیلمی با همین نام که در سال 1983 منتشر شد توسعه می‌یابد.حال، آقای "بارلو" اعلام کرده است که این عنوان "داستانی انتخابی و در عین حال غیرانتخابی خواهد داشت" که از چندین چشم‌انداز روایت می‌شود.

در Her Story شما تصمیم می‌گرفتید که کدام یک از کلیپ‌ها را به ترتیب تماشا کنید تا در نهایت به راز نهفته پشت قتل پی ببرید. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از PC Gamer، داستان WarGames در مورد گروهی از هکر‌ها است که سعی می‌کنند جامعه‌ای بهتر بسازند. در بازی جدید شما بیشتر حق انتخاب دارید که از چه دیدگاهی به موضوع نگاه کنید و در تصمیمات حق انتخاب زیادی نخواهید داشت.

در اصل داستان به طور مداوم به جلو پیش می‌رود و شما در هر زمانی که بخواهید می‌توانید چندین ویدیو مختلف را مشاهده کنید، شما می‌توانید در یک زمان همه را بر روی یک صفحه تماشا کنید یا این که تمرکز خود را بر روی یکی از آن‌ها بگذارید. بسته به این که کدام یک از کلیپ‌ها را انتخاب کنید داستان تغییر می‌کند.

بارلو به The Verge گفت:

"این یک راه برای اندازه‌گیری جذاب بودن نمایش برای شما و نمایان شدن عقیده واقعی شما در مورد آن است و این‌ها هستند که جای تصمیمات را گرفته‌اند. ما از این روش استفاده کردیم تا داستان را شکل دهیم."

داستان در طول قسمت‌های مختلف با مدت زمان‌های متفاوت ارائه خواهد شد. بارلو اعلام کرد که هدف اصلی بازی این است که بازیکنان حس کنند به صورت آنلاین با شخصیت‌ها در ارتباط هستند:

"ما می‌خواستیم داستان را طوری شکل دهیم که بازیکن حس کند با شخصیت‌های بازی در ارتباط است. بیشتر محتویات WarGames در مورد یک سری نوجوان است که به صورت آنلاین چت می‌کنند. من واقعاً می‌خواستم که شما حس کنید با این افراد وقت خود را می‌گذرانید."

WarGames اواخر امسال منتشر خواهد شد اگرچه بارلو بر روی یک ادامه روحی برای Her Story با نام Telling Lies نیز کار می‌کند.

نظر شما در این باره چیست؟

نوشته شده در: 23 بهمن 1396
دسته: مطلب متفرقه
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.