شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین فروش انواع موس و کیبورد گیمینگ
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
کارگردان Kingdom Hearts III علاقه دارد بازی خود را برروی Switch عرضه کند

کارگردان Kingdom Hearts III علاقه دارد بازی خود را برروی Switch عرضه کند

بازی Kingdom Hearts III یکی از بازی‌هایی بود که چندین سال پیش برای PS4 و Xbox One معرفی شد اما کسی فکرش را نمی‌کرد که کنسول Nintendo یعنی Switch بتواند به چنین موفقیتی دست یابد. حال کارگردان این بازی به جمع دیگر کارگردانانی که نسبت به عرضه‌ی بازی‌شان برروی Switch علاقه نشان دادند اضافه شد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gametransfers، "تاتسویا نامورا" طی مصاحبه‌ی اخیرش با IGN اعتراف کرد که Switch کنسولی بسیار جالب است:

"کنسول Nintendo Switch قطعا یک سخت‌افزار جالب است اما اگر همین الان بگوییم که 'بله ما بازی را روی Switch نیز عرضه خواهیم کرد' مطمئن هستم مردم نگران نسخه‌ی PS4 و Xbox One خواهند شد و می‌گویند که آن دو نسخه باید اول عرضه شود و تمرکز برروی پلتفرم دیگری نرود. بنابراین فعلا ما تمرکزمان را برروی پلتفرم‌هایی که اعلام کردیم خواهیم گذاشت و بعد از عرضه‌ی بازی در رابطه با احتمالات فکر خواهیم کرد."

پس قطعا شاهد عرضه‌ی این بازی برروی Switch و یا حتی PC در بازه‌ی زمانی نامشخصی در آینده خواهیم بود. اگر یادتان باشد،‌Final Fantasy XV بعد از یکسال برروی PC عرضه شد پس هنوز نمی‌توان بطور قطعی این احتمال را رد کرد.

نوشته شده در: 23 بهمن 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر جدید Kingdom Hearts 3
  • KINGDOM HEARTS III
  • دانلود تریلر بازی Kingdom Hearts III
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.