شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
سرانجام تاریخ عرضه بازی معمایی و خلاقانه Q.U.B.E. 2 مشخص شد

Q.U.B.E. 2

در آگوست سال 2017 (مرداد 1396) بود که استودیو Toxic Games اعلام کرد، عنوان Q.U.B.E. 2 در سال 2018 منتشر خواهد شد اما در آن زمان تاریخ عرضه دقیق مشخص نشد. اما خوشبختانه ساعاتی قبل Toxic Games اعلام کرد که بازی اول‌شخص معمایی خود را در تاریخ 13 مارس 2018 مصادف با 22 اسفند 1396 به صورت رسمی منتشر خواهد کرد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Dualshockers، مدیرعامل Toxic Games آقای "دن دا روچا" در مورد ساخت بازی و وضعیت کنونی آن گفت:

"بعد از 5 سال توسعه ما به نحوه شکل‌گیری Q.U.B.E. 2 افتخار می‌کنیم. اوایل کار که Q.U.B.E. 1 را ساختیم هنوز دانشجو بودیم اما بعد از  نیم دهه از تجربه صنعت بازی‌های ویدیویی ما به یک محصول و بازی دست پیدا کردیم که همیشه آرزویش را داشتیم. امیدواریم که شما هم از آن لذت ببرید و سرگرم شوید."

برای کسانی که نمی‌دانند باید بگویم که در عنوان Q.U.B.E 2 بازیکنان کنترل یک باستان‌شناس به نام آملیا کراس را در دست دارند که در دنیایی عجیب بیدار می‌شود. در طول بازی می‌توانید محیط را طبق خواسته خود تغییر دهید تا به برنده شوید و به مرحله بعدی راه پیدا کنید. این عنوان شامل 11 مرحله و 80 معمای مختلف می‌شود.

بازی اول Q.U.B.E در سال 2011 منتشر شد اگرچه بعداً نسخه کامل‌تری تحت نام Director's Cut برای PC عرضه شد و این نسخه در سال 2014 برای پلتفرم‌های Wii U ،PS3 ،Xbox One و PS4 نیز به انتشار رسید.

Q.U.B.E 2 برای عرضه بر روی سه پلتفرم ‌Xbox One ،PS4 و PC در نظر گرفته شده است.


دانلود SD - دانلود HD

تماشا بصورت FullScreen

نوشته شده در: 24 بهمن 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Q.U.B.E. 2
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.