شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
Sea of Thieves به هیچ عنوان لوت باکس دریافت نخواهد کرد

Sea of Thieves

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از VideoGamer، سازنده عنوان شبیه ساز دزدان دریایی محبوب یعنی Sea of Thieves تایید کرد که این عنوان هیچوقت لوت باکس دریافت نخواهد کرد.

طراح بازی Sea of Thieves آقای "مایک چمپمن" در گفت و گویی با PC Gamer اعلام کرد که احتمالاً "پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای" در آینده به بازی اضافه خواهند شد اما برای زمان لانچ خبری از این مورد نخواهد بود:

"من تایید می‌کنم که در زمان عرضه خبری از 'پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای' نخواهد بود. بر اساس تفکر ما که طبق آن توسعه بازی را حتی پس از انتشار ادامه خواهیم داد در نظر داریم که نوعی از 'پرداخت‌ درون‌برنامه‌ای' را در آینده در نظر بگیریم. اما می‌توانم قاطعانه بگویم که هیچوقت خبری از لوت باکس نخواهد بود."

او همچنین این نکته را به صحبت‌های خود اضافه کرد که Sea of Thieves هیچ نوعی از قمار را دریافت نمی‌کند و چیزی مانند Pay To Win (پرداخت پول برای پیروزی) قابل تحمل نیست. او همچنین اعلام کرد استودیو Rare از یک 'پرداخت درون‌برنامه‌ای' جدید و جذاب استفاده خواهد کرد. جزئیات بیشتری اعلام نشد.

Sea of Thieves در تاریخ 20 مارس سال جاری (29 اسفند) برای PC و Xbox One منتشر خواهد شد. منابع مختلفی اعلام کردند در نسخه نهایی Sea of Thieves شاهد دشمنان و موارد جدیدی خواهیم بود که در بتا وجود نداشتند.

بازی به تازگی از حالت بتای عمومی که 330,000 بازیکن را به خود جذب کرد بیرون آمده است. از آن‌جایی که به عرضه رسمی نزدیک می‌شویم  سیستم مورد نیاز این عنوان بر روی PC نیز مشخص شده است.

 جالب است بدانید که Sea of Thieves شامل سیستم بازی‌یابی بسیار پویایی می‌شود که طراحی منحصر به فردی دارد چرا که همیشه حس بازی با دیگران را خواهید داشت.

از طرف دیگر لوازم جانبی مختلفی برای بازی در نظر گرفته شده است که یکی از آن‌ها کنترلر و دیگری هارد درایوی می‌شود که طراحی بی‌نظیری دارد.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا عنوان جدید Rare موفق خواهد شد؟

نوشته شده در: 24 بهمن 1396
دسته: خبر، Sea of Thieves
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Sea of Thieves
  • Sea Of Thieves - Gameplay
  • دانلود تریلر بازی Sea of Thieves: Forsaken Shores
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.