فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت خرید گیفت کارت
سیستم امنیتی Windows 10 UWP کرک شد؛ استفاده همزمان از 5 لایه نرم افزار امنیتی برای محافظت از بازی Zoo Tycoon Ultimate Animal Collection

سیستم امنیتی Windows 10 UWP کرک شد؛ استفاده همزمان از 5 لایه نرم افزار امنیتی برای محافظت از بازی Zoo Tycoon Ultimate Animal Collection

سیستم محافظتی Windows 10 UWP برای ماه‌ها غیر قابل نفوذ به نظر می‌رسید. بر خلاف Denuvo، سیستم امنیتی‌ای که شرکت Microsoft بر روی این پلتفرم گیمینگ به کار گرفته بیشتر از یک سال از تعداد بازی محافظت کرده است. اما به نظر می‌رسد که دوران نفوذ ناپذیری این پلتفرم نیز به پایان رسیده و سیستم محافظتی فروشگاه ویندوز Universal Windows Platform نیز کرک شده است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DSOGaming، گروهی به نام CODEX که در زمینه کرک کردن نرم افزارهای بازی فعالیت دارد به تازگی عنوان Zoo Tycoon Ultimate Animal Collection را کرک کرده است. این بازی در اکتبر 2017 عرضه شد و بر اساس ادعای CODEX پنج لایه نرم افزار ضد کرک از آن در برابر نفوذ غیر قانونی محافظت می‌کردند.

این پنج لایه نرم افزار شامل MSStore ،EAppX ،XBLive ،UWP و Arxan هستند. اینکه آیا برای محافظت از دیگر عناوین Universal Windows Platform نیز از همین پنج لایه استفاده شده یا اینکه آیا اجرای همزمان این نرم افزارها در پس زمینه بر عملکرد اجرایی بازی‌ها تاثیر منفی دارد یا خیر سوال‌هایی هستند که به راحتی نمی‌توان پاسخی برای آنها یافت.

به هر حال Universal Windows Platform شرکت Microsoft آخرین سیستم غیر قابل کرک به حساب می‌آمد که آن هم کرک شد. حال باید دید که آیا Microsoft برای بروزرسانی UWP و پیچیده‌تر کردن هر چه بیشتر آن در مقابل کرک شدن دست به کار می‌شود یا خیر. شرکت Denuvo اینکار را تاکنون بارها و بارها انجام داده و هر بار با کرک شدن یک نسخه، نسخه جدیدی از نرم افزار ضد نفوذ خود را عرضه کرده است.

نوشته شده در: 26 بهمن 1396
دسته: خبر
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

به امید کرک شدن فورتزا هورایزن 3
و اینجاستیس 2
forza horizon 3 رو از طریق بایپس می تونی اجرا کنی موردی هم نداره من دانلود کردم
Manfreed
افت فریم نداره؟
مشاهده 1 پاسخ دیگر
چه بهتر زودتر از شر این قفل ها راحت شیم
کپی این بازی ها کاملا حلال و قانونی هست. 4 بار Gears of War 4 رو دانلود کردم هی میرسید 90 درصد قطع میشد بعد میزد Data Corrupted. پدرم دراومد تا دانلود شد.
اره باو اگر رو استیم میداد من مثلا فورزا رو می خریدم جدا microsoft store چرته
فرقی نمیکرد...
اکانت های هکی ویندوز استور قابلیت انلاین بازی کردن داشت...
با قیمت زیر ۲۰ هزار تمن...
just . wow