فروشگاه گیفت کارت
 
تعداد زیادی از بازیکنان حرفه‌ای Warcraft 3 از سوی بلیزارد به رویدادی آفلاین و محرمانه دعوت شده اند

Warcraft

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Wowhead، تعداد زیادی از بازیکنان بین‌المللی Warcraft 3 در حال تهیه ویزای آمریکا برای شرکت در یک رویداد محرمانه‌ی کمپانی بلیزارد هستند،‌ و بسیاری از هواداران حدس می‌زنند که به زودی اخبار مهمی از بازی Warcraft 3 خواهیم شنید.

طبق گفته‌ی سایت GoodGame بازیکنان حرفه‌ای و روسی Warcraft 3 که با نام های مستعار Happy و HawK شناخته می‌شوند،‌ چند روز گذشته را در صربستان بودند و قصد گرفتن ویزای آمریکا را داشتند. همچنین بر اساس انجمن آلمانی Foggy ،Readmore بازیکن اوکراینی Warcraft 3 نیز هفته‌ی گذشته در کنسول‌گری آمریکا در کیِف مشاهده شد.

براساس چیزی که Happy به سایت GoodGame گفته است رویدادی خصوصی در پایان این ماه در آمریکا برگزار خواهد شد :

"کمی در مورد سورپرایز می‌گویم.  با اینکه نمی‌توانم در مورد جزییات چیزی بگویم ولی این اجازه را دارم تا اشاره‌هایی داشته باشم. در پایان این ماه رویدادی آفلاین برگذار خواهد شد. اینکه در این مراسم چه خواهیم دید هنوز یک راز است و چون این مراسم در آمریکا است من باید ویزا تهیه کنم. من اجازه ندارم تا جزییات را فاش کنم اما به من گفته شده که به زودی اطلاعیه‌ای رسمی منتشر خواهد شد."

مدتی است که شایعاتی در مورد ساخت نسخه‌ی ریمستر Warcraft 4 ، Warcraft 3 و نسخه‌ای از بازی Warcraft برای پلتفرم تلفن‌های همراه وجود دارد. به نظر می‌رسد با توجه به اینکه تعداد زیادی از بازیکنان حرفه‌ای Warcraft 3 در حال تهیه‌ی ویزا و رفتن به آمریکا هستند ما باید منتظر اعلامیه‌ای بزرگ باشیم. نظر شما در این مورد چیست؟ ایا نسخه‌ای جدید از این سری بازی معرفی خواهد شد ؟‌

نوشته شده در: 28 بهمن 1396
دسته: خبر
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

بعید میدونم بخاطر یه بازی موبایل یا ریمسترwarcraft 3 اینهمه ادم رو برای مشاوره و فیدبک و حتی تست بتای بازی از سراسر جهان به آمریکا بکشونن . بوی warcraft 4 میاد ! شاید هم قصد ایجاد تغییرات اساسی توی wow دارن
هرچیزی از سری Warcraft برای هر پلتفرمی باشه راضیم، این بازی شاهکاره.