فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
فروشگاه GameStop عنوان نسخه بعدی Call of Duty را لو داد

گزارشات ماه گذشته حاکی از آن بودند که Call of Duty: Black Ops 4 برای عرضه در سال 2018 برنامه‌ریزی شده است. با اینکه هنوز سازندگان چیزی را اعلام نکردند، برخی از جزئیات ظاهرا واقعی بودن Black Ops 4 را تایید می‌کنند.

به گزارش پردیس گیم، اخیرا Charlie Intel تصاویری از داده‌های داخلی فروشگاه GameStop دریافت کرده که لیست کالاهای مربوط به Call of Duty: Black Ops 4 را نشان می‌دهد و ظاهرا این تاییدی بر این بازی است.

Call of Duty Black Ops 4 Call of Duty Black Ops 4 Call of Duty Black Ops 4

با توجه به اینکه هنوز اعلامیه‌ای رسمی از سوی سازندگان منتشر نشده، باید این خبر را فعلا به عنوان یک شایعه در نظر گرفت.

سری Call of Duty در سال 2017 به دورانی تاریخی برگشت. با این وجود که Call of Duty: WWII بازی کاملی نبود، اما تقریبا بازگشتی به ریشه‌های این فرانچایز حساب می‌شد.

نوشته شده در: 15 اسفند 1396
دسته: مطلب متفرقه، Call of Duty: Black Ops III
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Call of Duty: Black Ops III - Awakening DLC
  • Call of Duty: Black Ops 3
  • Call of Duty: Black Ops III
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

ای بابا یکی نیست بگه اکتیویژن جان لالق دوسال بازیتو ساپورت و پشتیبانی بکن بعد برو سراغ نسخه جدید!!! الان بتل ۱ تقریبا دوساله که داره ازش پشتیبانی میشه چون یه عنوان موفقه بعدا این کالاف جدید هنوز ۶ ماه نیست نیومده فکر نسخه جدیدش هستن!!! دیگه cod فن ها به ما چیزی نگن چون خوده اکتیویژن جونتون با اینکار داره با سری کالاف توهین می کنه چون این سری رو یه شکست بد دونسته حالا بعضی ها هم می گن به ریشه ها برگشته جدی نگیرید... یا ما کالاف های که بازی کردیم قبلا داخل نسل ۶.۷ یچیز دیگه بوده یا یسری رفقا یچیز دیگه بازی کردن که می گن این سری به ریشه بازگشته...
سری بازی های cod همیشه خوب هستن و من همیشه حداقل یکبار بازی کردمشون اما ، من همیشه رقیب اصلیش یعنی Battlefield رو انتخاب کردم ( سلیقه ای ). اما ب نظرم cod با جنگ مدرن خیلی بهتر خودش رو به تصویر میکشه این درصورتیه که cod جنگ جهانی و واقعی رو در صنعت گیم وارد کرد اما نتونست به خوبی ازش استفاده کنه . ولی cod خیلی سریهای تحسین برانگیزی داشته .
هنوز بازی معرفی نشده تیشرتشو میفروشن