فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
اگزو گیم؛ عرضه کننده رسمی تجهیزات گیمینگ جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران
در حالی که برای نسخه‌ی بعدی Halo انتظار می‌کشید، Microsoft سوپرایزهایی را برای شما تدارک دیده است

در حالی که هم اکنون همه برای نسخه‌ی ششم سری بازی شوتر اول شخص Halo انتظار می‌کشند و تا به حال هیچ معرفی‌ای از آن صورت نگرفته، با اینحال شرکت Microsoft برای سرگرم کردن ما در این اوقات بی Haloی نقشه‌هایی کشیده است. به گزارش پردیس گیم، Halo: Collateral Damage یک مینی سریال جدید 3 قسمتی است. البته این یک سریال تلویزیونی نخواهد بود و نباید آن را با سریالی که توسط استیون اسپیلبرگ در حال ساخت است، اشتباه بگیرید.

این سریال در اصل یک کتاب مصور است، Halo در زمینه‌ی چاپ کتاب عمر بسیار زیادی دارد و با این صنعت بیگانه نیست. Halo: Collateral Damage بر روی شخصیت Master Chief تمرکز دارد و وقایع جنگ Covenant را به تصویر می‌کشد. در اطلاعاتی که Microsoft به صورت رسمی منتشر کرده، آمده است: " Halo: Collateral Damage، قصه‌‌ی Master Chief و گروه Blue Team را دنبال می‌کند که توسط UNSC به یک جهان مستعمره و ناپایدار فرستاده شده‌اند. آن‌ها ماموریت دارند که Covenant را از بین ببرند. او به دنبال یک وسیله‌ی باستانی و بسیار قدرتمند است که در زیر سیاره قرار دارد. البته تیم Spartan-II متوجه می‌شود که این ماموریت چیزی فرای انتظاراتشان است."

این کتاب مصور توسط اکلس ایروین نوشته می‌شود که قبلا هم سابقه‌ی کار بر روی Halo: Rise of Atriox #4 و Iron Man Story The Rapture را دارد. شماره‌ی اول این کتاب در تاریخ 6 ژوئن 2018 (16 خرداد 1397) منتشر می‌شود.

همچنین ما تنها می‌دانیم که عنوان Halo 6 و یا هر چیزی که اسمش باشد، در حال توسعه است، اما تا به حال به صورت رسمی از آن رونمایی نشده و تاریخ انتشارش نیز مشخص نیست.

نوشته شده در: 16 اسفند 1396
دسته: مطلب متفرقه، Halo 5 : Guardians
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • HALO 5 : Guardians
  • HALO 5 : Guardians
  • Halo 5: Guardians
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

چقدر باید تو کف باشیم
ولی هیلو ارزششو به شدت داره