فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
پروژه بعدی Bluepoint یک بازسازی و بزرگ‌تر از Shadow of the Colossus PS4 خواهد بود

پروژه بعدی Bluepoint یک بازسازی و بزرگ‌تر از Shadow of the Colossus PS4 خواهد بود

ماه گذشته استودیو Bluepoint Games بازسازی عنوان Shadow of the Colossus را برای کنسول PS4 عرضه کرد تا هم از سوی طرفداران این بازی و هم از سوی منتقدان مورد تحسین واقع شود. در واقع کار Bluepoint در این پروژه آنقدر خوب بود که بتوان این بازسازی را در لیست بهترین کارهای تاریخ قرار داد.

با عرضه و بسته شدن پرونده Shadow of the Colossus، زمان آن رسیده که Bluepoint قدم بعدی را برداشته و بر روی پروژه بعدی خود تمرکز کند. در حالی که نام این استودیو همواره با بازسازی‌ها و ارتقا عناوین قدیمی همراه بوده اما شکی نیست که این تیم آنقدر مهره مستعد در اختیار دارد که در صورت تمایل بتوانند یک بازی اوریجینال خلق کنند. اما ظاهرا ساخت یک بازی کاملا جدید حداقل فعلا در برنامه‌های Bluepoint Games جای ندارد.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از DualShockers، از مدیر Bluepoint آقای مارکو تروش در مصاحبه با Digital Foundry پرسیده شده که آیا اعضای جدید تیم هنری که برای کار بر روی Shadow of the Colossus استخدام شدند، در ساخت یک بازی اوریجینال جدید نیز کمک خواهند کرد یا خیر. تروش در پاسخ به این پرسش بیانیه زیر را ارسال کرده است:

"خوب، می‌توانیم از آنها برای اینکار هم استفاده کنیم اما در حال حاضر بازسازی دیگری را در دست ساخت داریم. پروژه قبلی برای ما نقطه تعیین کننده‌ای برای کسب تجربه تیم هنری بود و آنها را در مسیری قرار داد که اکنون می‌توانیم یک بازی پرهزینه مهم با محتوای هنری عظیم خلق کنیم. بنابراین در این موقعیت قدم بعدی ما این است که تجربه هنری بیشتری کسب کنیم، اجازه دهیم انجین بازی‌سازی ارتقا بیشتری پیدا کند، طراحان تجربه بیشتری بدست آورند، در بخش هنری رشد بیشتری داشته باشیم تا بتوانیم پروژه بعدی را مدیریت کنیم چرا کمی بزرگ‌تر از کارهای قبلی است. و تمرکز ما در مرحله بعد، البته، به کار بر روی بخش طراحی و اضافه کردن امکانات جدید برای تمرکز بر روی بازسازی بعدی معطوف خواهد شد، چرا که اکنون تنها دغدغه ما باید این باشد که مطمئن شویم زمان و نیروهای خود را بر روی پروژه‌ای متمرکز کرده‌ایم که در سطح توان آنها است و می‌توانند به خوبی از پس کار بر بیایند."

Bluepoint و یک بازسازی دیگر. خیلی سورپرایز کننده نیست اما اینکه پروژه جدید آنها حتی از Shadow of the Colossus هم بزرگ‌تر باشد در نوع خود جالب است.

به نظر شما پروژه بعدی Bluepoint بازسازی کدامیک از عناوین مهم گذشته است؟

نوشته شده در: 20 اسفند 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • SHADOW OF THE COLOSSUS – Paris Games Week 2017 Trailer
  • Shadow of the Colossus
  • Shadow of the Colossus - Developer Commentary
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

کاکشن god of war که با گرافیک ارتقا یافته میاد و قبلgod of war جدید اونایی که آشنا نیستن با سری آشنا میشن
کالکشن گادو نمیزنه چون همین bluepoint واسه ps3 زده بود یه بار
کالکشن killzone یا resistance هم میتونن گزینه های خوبی باشن
بعید میدونم چون bluepoint تا الان فقط انحصاری بازسازی کرده
خیلی خیلی دلم میخواست متال گیر سالید 4 باشه
از این بزرگتر مگه داشتیم
متالگیر که برای کونامیس چیزی که قطعی هست ip مورد نظر جزو انحصاری های سونی باید باشه گزینه های احتمالی
twisted metal black
siphon filter
ico
demon souls
...
منو به آرزوم برسون و Demon Souls رو ریمستر کن تو رو خدا ...
یعنی چه عنوانی میتونی باشه!!