نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین
گیمر باش فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
فروش Warhammer: Vermintide 2 بر روی PC کمتر از 4 روز پس از عرضه از مرز نیم میلیون نسخه عبور کرد

فروش Warhammer: Vermintide 2 بر روی PC کمتر از 4 روز پس از عرضه از مرز نیم میلیون نسخه عبور کرد

پس از چندین فاز بتا بالاخره استودیو Fatshark عنوان همکاری محور خود به نام Warhammer: Vermintide 2 را در تاریخ هشتم مارس (پنج‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۶) عرضه کرد. بر اساس اعلام این سازنده بازی در زمینه فروش فراتر از حد انتظارها عمل کرده و ظرف تنها چهار روز پس از انتشار بیش از نیم میلیون نسخه بر روی PC فروش داشته است.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از DualShockers، چنین فروش فوق العاده‌ای در این مدت زمان کم بی شک برای هر عنوانی فوق‌العاده است، چه برسد به یک عنوان انحصاری PC که توسط سازنده‌ای مستقل و با بودجه محدود ساخته شده. Warhammer: Vermintide 2 دنباله عنوانی همکاری محور است بنابراین بازی با جلب توجه 500,000 قطعا کار بزرگی انجام داده است. علاوه بر آمار فروش، استودیو Fatshark همچنین جزئیات دیگری در مورد عملکرد این عنوان به شرح زیر منتشر کرد.

از زمان عرضه Warhammer: Vermintide 2 بازیکنان بیش از 50 میلیارد دشمن را در دنیای این بازی کشته‌اند و در مجموع 204 میلیون دقیقه استریم‌های تجربه این بازی در شبکه Twitch توسط مردم تماشا شده است. آقای مارتین وهلند مدیر عامل Fatshark نیز در مورد موفقیت Warhammer: Vermintide 2 چنین گفت: "افتخار می‌کنیم و خوشحال هستیم که گیمرهای سراسر جهان Warhammer: Vermintide 2 را در قلب‌های خود جا داده‌اند. 500,000 بازی فروخته شده نقطه عطفی است که انتظارش را می‌کشیدیم اما نه کمتر از یک هفته پس از عرضه رسمی. "

Warhammer: Vermintide 2 هم اکنون برای PC در دسترس قرار دارد و اواخر سال جاری میلادی برای PS4 و Xbox One نیز عرضه خواهد شد. بتا نسخه کنسولی این بازی برای اواخر بهار برنامه‌ریزی شده است.

نوشته شده در: 21 اسفند 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Harry Potter
  • دانلود موسیقی متن بازی Marvel's Spider-Man
  • Red Dead Redemption 2
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.