شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین فروش انواع موس و کیبورد گیمینگ
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
Microsoft و Epic خواستار عملی شدن قابلیت کراس‌پلی بین PS4 و Xbox One هستند

و Epic خواستار عملی شدن قابلیت کراس‌پلی بین PS4 و Xbox One هستند

در چند روز اخیر اخبار متعددی حول افزوده شدن قابلیت کراس‌پلی به عنوان Fornite منتشر شده است و جالب اینجاست که عدم وجود این قابلیت به بحث داغ این موضوع تبدیل شده و این‌ها همه موجب شده تا Microsoft و Epic Games خواستار پیوستن Sony به جمع آن‌ها باشند.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از vg247، یکی از کاربران توئیتر در همین رابطه از "فیل اسپنسر" درخواست عملی شدن قابلیت کراس‌پلی را کرد و وی نیز با جمله "من هم همینطور." به او پاسخ داد. بعلاوه، اکانت رسمی Fornite در توئیتر با ارسال جمله "ما سه تا" به این بحث اضافه شد.

در واقع از لحاظ فنی هیچ مشکلی برای عملی شدن قابلیت کراس‌پلی بین PS4 و Xbox One وجود ندارد اما اینطور که معلوم است Sony به دلایل خاصی روی خوش به این قضیه نشان نمی‌دهد. شاید محبوبیت Fortnite توانست Sony را وادار به این کار کند تا طرفداران نیز به تجربه بهتری دست یابند. خب، نظر شما در این مورد چیست؟

نوشته شده در: 22 اسفند 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Fortnite Launch Trailer
  • Fortnite - Gameplay
  • دانلود تریلر معرفی حالت Creative برای عنوان Fortnite
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

چند سال پیش سونی روی پی اس3 خواهان این قابلیت بود. اما مایکرو مخالفت کرد. الان اومده داره التماس میکنه!
دلیلی که مایکروسافت اون زمان این درخواست رو از سمت سونی رد میکرد این بود که سرورهای PSN بشدت بد و بیکیفیت بودند! از قطع و وصلی های هفتگی تا عدم برقراری یکسری مود های COD برای PS3 دارها تا شاهکارش هک چند میلیون اکانت psn و قطعی متوالی چند ماهه این شبکه

نسل قبل psn به لعنت خدا هم نمی ارزید
اینقد بهونه نیار
من هم الان میتونم هزارتا توجیه بیارم که چرا سونی موافقت نمیکنه. پردیس هم گرچه طرفدار مایکرو، اما یه مقاله در همین مورد گذاشت
مشاهده 1 پاسخ دیگر
امیدوارم این اتفاق رخ نده. ما که راحتیم! عموفیل هم بهتر هست دست برداره