شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین فروش انواع موس و کیبورد گیمینگ
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
تماشا کنید: پاسخ Games for Change به دونالد ترامپ با نمایشی فوق‌العاده زیبا از لحظات صلح و آرامش در بازی‌های ویدیویی

هفته گذشته طی جلسه دونالد ترامپ با افراد منتخب از صنعت بازی‌های ویدیویی، یک نمایش از لحظات خشونت‌آمیز بازی‌های مختلف نشان داده شد و در کانال رسمی کاخ سفید برای یوتیوب هم به نمایش در آمد.

به گزارش پردیس گیم، ساعاتی قبل Games for Change که در سال 2004 برای تسهیل ساخت و توزیع بازی‌ها به عنوان ابزاری برای تاثیر اجتماعی در فعالیت‌های انسان‌دوستانه و آموزشی تاسیس شد، ویدیویی را در پاسخ به کاخ سفید منتشر کرد. همان‌طور که خودتان می‌بینید، این ویدیو لحظاتی فوق‌العاده زیبا از صلح و آرامشی را نشان می‌دهد که بازی‌های ویدیویی توانایی خلق آن‌ها را دارند. 

در این ویدیو می‌توان عناوین مختلفی مثل Abzû ،Life is Strange ،The Last of Us ،The Witness را در کنار سایر بازی‌ها مانند Shadow of the Colossus ،Overwatch ،Breath of the Wild ،Horizon Zero Dawn مشاهده کرد. همچنین نمونه‌های قدیمی‌تری از جمله LittleBigPlanet ،Mirror’s Edge ،Firewatch ،Ori and the Blind Forest و Fortnite هم در آن حضور دارند.

 Games for Change در توضیحات ویدیو نوشته است:

"بعد از اینکه دیدیم کاخ سفید ویدیویی را منتشر کرد تا بازی‌های ویدیویی را به عنوان نهایت خشونت شرح دهند، ما احساس کردیم که باید دید متفاوتی از بازی‌های ویدیویی را به اشتراک بگذاریم. بازی‌های ویدیویی، سازندگان خلاق آن‌ها و جامعه عظیم بازیکنانش بسیار فراتر از آن چیزی هستند که ویدیوی کاخ سفید به نمایش گذاشته است. ما می‌خواستیم ویدیویی به مدت زمان یکسان بسازیم تا سرزنش ناحق کاخ سفید بر بازی‌های ویدیویی را به چالش بکشیم. ما از شما می‌خواهیم به جشن ویژگی‌های چند منظوره بازی‌های ویدیویی بپیوندید: زیبایی، خلاقیت و شادی که در این رسانه موارد ذاتی و طبیعی محسوب می‌شوند. این برای تمام توسعه‌دهندگان و بازیکنانی است که بازی‌های ویدیویی را برای ارتباط با دوستان، آرامش، به اشتراک گذاری تجربه‌ها، یادگیری در رابطه با چیزهای جدید، الهام‌گیری و کشف ناشناخته‌ها مورد استفاده قرار می‌دهند."

در ادامه می‌توانید این ویدیوی زیبا را مشاهده کنید:


دانلود با کیفیت SD - دانلود با کیفیت HD

تماشا به‌صورت تمام صفحه

نوشته شده در: 22 اسفند 1396
دسته: مطلب متفرقه، The Last of Us
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • The Last of Us
  • The Last of Us: Left Behind
  • The Last of Us
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

ای مردک موی پشمکی موی خردلی
مارا ز گیم ممنوع میترسانی؟
گر ما ز گیم ممنوع میترسیدیم
در محفل بتلفیلد و غیرع نمی رقصیدیم
اره پشمک


این ویدیو هیچ ۱۰۰ تا ویدیو بعد از این هم تاثیری روی تصمیم ترامپ و سیاستمدارانش نداره . علتش هم اینه که خودشون هم میدونن بازی های کامپیوتری تاثیری بر روی خشونت نداره و بعضی وقت ها هم باعث کاهش خشونت میشه . عملا هدف این سیاستمداران اینه ‌که بازار بازی های کامپیوتری رو فدای بازار فروش اسلحه کنن چون سود فروش اسلحه به مراتب بیشتر از بازی هست و اقتصاد کشورشون روی فروش اسلحه هست
کوبیدی تو دهنش
یه تریلر از Shadow of the Colossus لست گاردین یا ICO کافی بود تا دهن ترامپ بسته بشه
دمش گرم عالی بود