نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین فروش محصولات MSI
ایده پرداز ژوبین (چارخونه) فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
گزارش: حالت Battle Royale به Call of Duty نیز می‌آید

گزارش: مد Battle Royale به Call of Duty نیز می‌آید

هیچ شکی نیست که ژانر Battle Royale تبدیل به یک پدیده‌ی جهانی شده است و به همین دلیل، هر روز تعداد بیشتری از شرکت‌ها به ساخت بازی‌هایی با محوریت این حالت علاقه‌مند می‌‎‎شوند. حال بنظر می‌آید که Activision نیز سعی دارد این‌کار را انجام دهد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gametransfers، طبق صحبت‌های نمایندگان Oppenheimer Holdings با The Wall Street Journal، ارزش Activision می‌تواند با توجه به چند فاکتور مختلف رشد داشته باشد. حال با توجه به موفقیت و سود دیگر شرکت‌ها از عناوین Battle Royale، یکی از فاکتورها عرضه‌ی بازی در سبک Battle Royale می‌باشد.

باید بدانید که Activision قرار نیست برای بار اول برروی چنین چیزی کار کند. سال گذشته، Call of Duty Online که نسخه‌ای از این سری برای شرکت چین می‌باشد چنین مدی دریافت کرد با این حال این پروژه با همکاری Tencent و Activision انجام شد و چیزی که تحلیل‌گران به آن تاکید دارند، عرضه‌ی یک عنوان در سبک Battle Royale برای راضی کردن بازار جهانی است.

هنوز مشخص نیست که قصد این شرکت ساخت یک بازی در این سبک بوده یا Battle Royale را به عنوان یک مد به بازی خود اضافه خواهد کرد.

نوشته شده در: 22 اسفند 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • آشنایی با شخصیت‌ Zussman در Call of Duty- WWII
  • آشنایی با شخصیت‌ Turner در Call of Duty: WWII
  • Call Of Duty: WWII
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.