فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
نگاهی به نقدها و نمرات Assassin’s Creed Rogue Remastered؛ تجربه‌ای متفاوت و جدید

Assassin’s Creed Rogue Remastered

عنوان Assassin’s Creed Rogue توسط استدیوی Ubisoft Sofia توسعه یافته و شرکت نامدار Ubisoft آن را در تاریخ 11 نوامبر 2014 (20 آبان 1393) برای پلتفرم‌های PlayStation 3 و Xbox 360 منتشر کرد، مدتی بعد و در تاریخ 10 مارس 2015 (19 اسفند 1393) این بازی به PC راه یافت و همچنین شما هم اکنون می‌توانید نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن را در کنسول‌های PlayStation 4 و Xbox One تجربه کنید.

این عنوان در زمان خود زیاد مورد توجه قرار نگرفت، زیرا به شدت مورد ظلم از سوی شرکت Ubisoft قرار گرفت و ما تنها شاهد یک کپی برداری از عنوان Assassin’s Creed IV: Black Flag بودیم. با اینحال Rogue یکی از مهم‌ترین عناوین سری بازی Assassin’s Creed می‌باشد و پایان دهنده‌ی داستان سه گانه‌ی خانواده کنوی است. همچنین این بازی از لحاظ متفاوت بودن تم و زمینه‌ی داستانی خود بسیار مهم است و داستان فردی به نام شی پاتریک کورمنک را دنبال می‌کند که در گذشته یک اساسین بوده و به دلایلی به فرقه‌ی دشمنان یعنی تمپلارها روی می‌آورد و وظیفه‌ی ما این است تا اساسین‌ها را از بین ببریم. پایان این بازی هم ربط مستقیم به داستان Assassin’s Creed Unity دارد. حال بیایید نگاهی داشته باشیم به خلاصه‌ی نقد و بررسی‌ها و نمرات منتشر شده از این عنوان.

Digitally Downloaded: 100

"و حالا، نسخه‌ی بهبود یافته‌ی Assassin’s Cree Rogue همان چیزی است که از اول باید می‌بود، چیزی که شایسته و سزاوارش بود."

GameSpace: 90

"اگر شما قبلا نسخه‌ی اصلی این بازی را تجربه نکرده باشید و یا اینکه یک تازه وارد در در دنیای این سری هستید، می‌توانید با خرید آن بر روی PS4 و یا Xbox One خود یک تجربه‌ی بی‌نظیر داشته باشید، اما اگر بازی اصلی را در PS3 یا Xbox 360 انجام داده‌اید، باید خودتان فکر کنید و تصمیم بگیرید که آیا برای تجربه‌ی دوباره‌ِی به همراه چند ماموریت اضافه حاضرید 29.99 دلار خارج کنید یا نه."

We Got This Covered: 80

"Assassin’s Creed Rogue Remastered به بازیکنان یک فرصت جدید می‌دهد تا در جریان یک روایت داستانی غیر عادی و جدید در این سری قرار بگیرند و نسخه‌ی بهبود یافته بسیار بهتر از نسخه‌ی اصلی می‌باشد."

Hobby Consolas: 79

"این بازی یکی از جالبترین داستان‌های سری خود را دارد و از لحاظ فنی هم در سطح معمولی‌ای قرار دارد، در حقیقت می‌توان گفت یک عنوان که در میان نسل هفتم و هشتم کنسول‌ها شناور است. یکی از موارد اذیت کننده‌ی این بازی هم این است که ممکن است اگر Assassin’s Creed Origins را تجربه کرده باشید، به دلیل ارتقا یافتن فرمول‌های بازی در آن نتوانید از Rogue لذت ببرید."

Assassin’s Creed Rogue Remastered

Multiplayer.it: 75

"این بازی جزو بازی‌های بهبود یافته‌ی معمولی باشد و البته بهتر از چیزی که از نسخه‌ی اصلی به یاد دارم."

IGN Italia: 71

"یک عنوان بسیار خوب از سری Assassin’s Creed و اکنون تجربه‌ی نسخه‌ی بهبود یافته هم بسیار جالب می‌باشد. فقط متاسفانه ممکن است گیم پلی بازی کمی قدیمی برسد، مخصوصا بعد از انقلابی که Assassin’s Creed Origins به پا کرد."

BaziCenter: 70

"Assassin’s Creed Rogue Remastered آن‌طور که باید از منظر فنی قوی نیست و نتوانسته در حد بازی‌های امروزی ظاهر شود. ولی با این حال اگر مثل بسیاری دیگر از تجربه آن محروم مانده‌اید، این ریمستر فرصت خوبی است تا آن را در کنار کلکسیون‌ سایر نسخه‌ها قرار دهید."

Twinfinite: 60

"شی یک شخصیت جالب است و بسیار بالغ‌تر و با شخصیت‌ پردازی درستر از دیگر نسخه‌های Assassin’s creed. همچنین داستان او بسیار جالب می‌باشد و مبارزات دریایی هم بسیار سرگرم کننده هستند. اما هیچ کدام از این‌ها برای مقابله با پول پرستی‌های Ubisoft و اینکه سری را به این حد رسانده، کافی نیست."

Metacritic: 75

Assassin's Creed Rogue Remasred هم اکنون برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One در دسترس است و همچنین شما می‌توانید نسخه‌ی اصلی آن را در PC ،PS4 و Xbox 360 تجربه کنید.

نوشته شده در: 29 اسفند 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Assassin's Creed: Rogue
  • Assassin's Creed: Rogue
  • Assassin's Creed: Rogue Remastered
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

اسپم:
بخش عضویت سایت درست کار نمیکنه
بعد از اینکه دامنه سایت از NET به Com تغییر کرده حتی با عضویت دوباره هم صفحه شخصی باز نمیشه و دسترسی کاربر به صفحه شخصی و پیام خصوصی غیر ممکن هست...
خواهشا رسیدگی کنید

Sina R کاربر ماندگار 7 امتیاز 29 اسفند 96، 14:12

احسان جان چون بخش‌های مختلف سایت با دامنه Net نوشته شده بخاطر همین خیلی از بخش‌ها با دامنه Com درست کار نمیکنه. دامنه Com رو صرفا به عنوان یک انتخاب مقطعی برای چک کردن اخبار در نظر بگیرید و با رفع فیلتر دامنه Net دوباره تمامی بخش‌ها مثل قبل بخوبی کار میکنه.

بابت این مشکلات هم از تک تک کاربرها عذرخواهی میکنم. انشالا تا بعد تعطیلات همه چیز به حالت عادی بر میگرده.