فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت

ارتش های فرازمینی خبر

صفحه شخصی من وبلاگ من - مدیر سایت پردیس گیم ، مهندس عمران، مدیر ...
تصویر نویسنده
فروشگاه بازی دیجیتال به مناسبت نوروز ۹۷ به کاربرانش هدیه می‌دهد

هیولا

فروشگاه بازی دیجیتال به مناسبت نوروز ۹۷ به کاربرانش هدیه می‌دهد
عیدی هیولا، بازی با تخفیف ۹۰ درصدهیولا، درگاه عرضه قانونی دیجیتال بازی‌های کامپیوتری، برای نوروز ۹۷ هر روز یک بازی ارائه شده روی این پلتفرم را با ۹۰درصد تخفیف عرضه می‌کند. برای خبردار شدن از بازی رایگان روز کافی است سری به وب‌سایت هیولا بزنید. نوروز۹۷ چشم از هیولا برندارید و هر روز این وب‌سایت را چک کنید تا بتوانید بازی‌های مورد علاقه‌تان را دانلود، نصب و بازی کنید.


۱۳ بازی برای ۱۳ روز عید

بازی‌های مختلف در سبک‌های متنوعی در هیولا موجود هستند. از بازی‌های ایرانی گرفته است تا محصولات خارجی که با همکاری سازندگان‌ در این فروشگاه عرضه می‌شوند. مدیران این فروشگاه تصمیم گرفته‌اند در نوروز ۹۷ هدیه‌ ویژه‌ای به کاربران خود بدهند و هر روز یکی از بازی‌های موجود در هیولا را با ۹۰ درصد تخفیف عرضه کنند. به این ترتیب کاربران می‌توانند هر روز یک بازی را با قیمتی بسیار پایین از هیولا دانلود کنند و در روزهای تعطیل وقت خود را به بازی کردن اختصاص دهند و سرگرم شوند. درضمن، تعدادی از بازی‌های هیولا در طول ایام عید با تخفیف ۳۰ درصد عرضه خواهند شد.


نصب نرم‌افزار هیولا برای دریافت بازی
برای دریافت، دانلود و نصب بازی‌های موجود در هیولا باید ابتدا در سایت هیولا ثبت نام و پس از آن نرم‌افزار مخصوص این فروشگاه را دانلود کنید. کافی‌است روی لینک «برنامه‌ی هیولا» کلیک کنید تا فایل نرم‌افزار دانلود شود. اگر تاکنون در هیولا ثبت‌نام نکرده‌اید، اکنون زمان مناسبی برای این کار است. در هیولا ثبت‌نام کنید و روی عنوان بازی تخفیف‌دار روز کلیک کنید تا با پرداخت مبلغ کمی دانلود و نصب شود.

پس از پایان دانلود، می‌توانید بازی را اجرا کنید و از آن لذت ببرید. درضمن می‌توانید از بازی‌های هیولا به دوستان‌تان عیدی بدهید. گزینه‌ای در هیولا تعبیه شده است که «هدیه دادن این بازی» نام دارد. با فشردن این دکمه می‌توانید بازی را خریداری کنید و کلید آن را برای دوستتان بفرستید تا در ایام نوروز یک بازی جذاب به او عیدی داده باشید.

نوشته شده در: 2 فروردين 1397
دسته: خبر، ارتش های فرازمینی
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • E.T. Armies - Launch Trailer
  • ارتشهای فرازمینی - آنلاین
  • ارتش های فرازمینی
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.