فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
عنوان Outlast 2 یک حالت داستانی جدید را دریافت می‌کند
صفحه شخصی من - گیمر/مترجم زبان
User_image

عنوان Outlast 2 یک حالت داستانی جدید را دریافت می‌کند

بازی Outlast 2 یک عنوان ترسناک می‌باشد که در زمان عرضه برای بسیاری از گیمرها درجه سختی دشواری داشت. پس از چند ماه استودیوی سازنده بازی یعنی Red Barrels، با انتشار یک بروزرسانی درجه سختی را کمی کاهش داد. بعد از انتشار این بروزرسانی، بازی دیگر آنقدر اذیت کننده نمی‌باشد. حال، برای کسانی که یک حالت داستانی را ترجیح می‌دهند خبر خوبی در راه است.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از pcgamer، عنوان Outlast 2 یک حالت جدید داستانی را دریافت می‌کند. در این حالت داستانی، شما همچنان خواهید مرد و هیولاها را خواهید دید اما تعداد این هیولاها، سرعت و آسیب رساندنشان کاهش یافته است.

تغییرات بازی بیشتر در نحوه‌ی گشت و گذار بوده و می‌توانید در محیط‌های شیطانی بازی به جست و جو بپردازید. از همه مهم‌تر، این بروزرسانی مقدمه‌ای بر ترس و ظلم بیشتری می‌باشد.

همچنین استودیوی سازنده چنین گفت:

"ما این فرصت را بدست آوردیم که دوباره یک سری قابلیت‌هایی که در بازی اصلی برای بدست آوردن رده سنی M (بزرگسال) حذف کردیم، دوباره به بازی برگردانیم. البته به نظر ما این تغییرات شدید نیست و بر روی گیم‌پلی بازی تاثیری نمی‌گذارد اما برای جلوگیری از دریافت رده سنی "فقط بزرگسال" باید در بازی لحاظ می‌شد."

در پایان دیدگاه خود را درمورد این بازی با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته شده در: 8 فروردين 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Outlast 2 Launch Trailer
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.