فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت هیولا پلتفرم آنلاین عرضه بازی
بزودی شاهد Cross Over دو عنوان Tomb Raider و Final Fantasy XV خواهیم بود

Final Fantasy XV- Tomb Raider

مدتی پیش جدیدترین عنوان از سری بازی‌های Tomb Raider با نام Shadow of the Tomb Raider معرفی شد و شاهد انتشار تیزری کوتاه از آن بودیم، شاید اکنون فکر کنید که برای قرار گرفتن در حس و حال ماجراجویی این سری باید یا تا روز عرضه‌ی Shadow of the Tomb Raider صبر کنید و یا دوباره سری به نسخه‌های قدیمی بزنید، اما اگر حوصله‌ی انجام این دو کار را ندارید می‌توانید تا مدتی دیگر در Final Fantasy XV یک ماجراجویی لارا کرافتی را با عناصر جادویی تجربه کنید.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از وب سایت Wccftech، در جریان نمایشگاه PAX East، شرکت Square Enix‌ از همکاری سازندگان بازی Final Fantasy XV با سازندگان عنوان Shadow of the Tomb Raider یعنی استدیوهای Eidos Montreal و Crystal Dynamics خبر داد. طی این همکاری قرار شد تا شاهد یک Cross Over باشیم و بزودی محتویاتی با حال و هوای سری بازی Tomb Raider در Final Fantasy XV حضور خواهند یافت.

هنوز جزئیات بیشتری از این Cross Over منتشر نشده است، اما باید ایده‌ی جالبی باشد که بتوانیم یک ماجراجویی با عناصر بقا را به همراه قابلیت‌های جادویی تجربه کنیم. این اولین Cross Over بازی Final Fantasy XV با بازی‌های دیگر نیست و ما در گذشته شاهد بازی‌هایی همچون Assassin’s Creed: Origins، Half Life و The Sims بوده‌ایم.

نوشته شده در: 19 فروردين 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Final Fantasy XV : Royal Edition
  • Monster of the Deep: Final Fantasy XV
  • Final Fantasy XV
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

دفعه قبلی که کراس اوری با AC زد بخاطر در دسترس نبودن بازی نتونستم تجربش کنم، حال که روی پیسی هم تهیه شده امیدوارم بتونم به این یکی ایونت برسم! :دی
حیف که ایونت های زمانی گذشته شامل حال نسخه پیسی نیستن وگرنه فستیوال مربوط به AC خیلی ایده جالبی میزد.