فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
Unreal Engine دلیل تاخیر نسخه سوییچ بازی Dragon Quest XI

Dragon Quest XI

Dragon Quest XI سال گذشته در ژاپن برای PS4 و 3DS عرضه شد. این بازی قرار است در سال جاری برای PC و PS4 در غرب منتشر شود. نسخه‌ی سوییچ این عنوان نیز در تاریخی نامعلوم در آینده منتشر خواهد شد.  به گفته‌ی تهیه‌ کننده‌ی بازی دلیل تاخیر نسخه سوییچ موتور بازی‌سازی Unreal Engine می‌باشد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از wccftech ، آقای Hokuto Okamoto تهیه کننده‌ی بازی در گفتگویی که با وبسایت Gamespot داشت اعلام کرد که دلیل تاخیر نسخه سوییچ این می‌باشد که بازی با استفاده از نسخه‌ی قدیمی‌تر Unreal Engine ساخته شده است و نیاز به بروز رسانی دارد. وی گفت:

"درست است، این بازی برای سوییچ در دست توسعه قرار دارد. این بازی با استفاده از Unreal Engine توسعه یافته و این موتور بازی سازی برای پتشیبانی از سوییچ نیاز به بروزرسانی دارد. به همین دلیل انتظار می‌رود تا توسعه این نسخه طول بکشد و هنوز راه زیادی پیشرو داریم."

تیم توسعه دهنده همچنین در نظر داشت تا دیگر نسخه‌های بازی را نیز با تاخیر و همزمان با نسخه سوییچ عرضه کند اما در نهایت تصمیم گرفتند تا نسخه PC و PS4 بازی را هرچه سریع‌تر منتشر کنند.

"ما در ابتدا تصمیم گرفتیم تا نسخه PS4 و Switch را اگر ممکن بود به طور همزمان عرضه کنیم اما در این لحظه آینده نسخه سوییچ زیاد مشخص نیست. تیم ما در ژاپن می‌خواست تا Dragon Quest XI را هرچه سریع‌تر برای هواداران غربی‌خود عرضه کند. به همین دلیل در این زمان تمرکز خود را بر روی نسخه‌های استیم و PS4 بازی قرار داده‌اند."

نسخه PS4 و PC بازی Dragon Quest XI سه شنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ عرضه خواهد شد. نسخه سوییچ این بازی نیز در تاریخ نامعلوم در آینده منتشر می‌شود.

نوشته شده در: 21 فروردين 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Dragon Quest XI
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!