شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین بازی موبایلی مامور زمان
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
پیام تبریک پدر کوری بارلاگ به مناسبت موفقیت او و تیمش

God of War

گاهی اوقات آثاری در این دنیای فانتزی خلق می‌شوند که ما را به طرز اعجاب انگیزی مبهوت رنگ و لعاب خود ساخته و گویی این‌ها همه هدایایی از سوی خالقی ناشناخته است، اما واقعیت چیزی دیگریست و قلب تپنده این آثار همان کسانی هستند که در میان مردم زندگی می کنند و تنها با تلاش بی وقفه آنهاست که عناوینی همچون God of War خلق می‌شود.

در واقع همین امروز بود که پیامی از سوی پدر "کوری بارلاگ" در توئیتر به اشتراک گذاشته شد تا همین امر را به ما یادآوری کند:

"تبریک پسرم، من به تو و تیم اعجاب‌انگیزت افتخار می‌کنم."

 

لازم به ذکر است که "جیمز بارلاگ" در ادامه متن خود تصویری از نمره 94 متاکریتیک نیز به اشتراک گذاشته است تا موفقیت این عنوان مورد انتظار را بیش از پیش به نمایش بگذارد.

"کوری" نیز در پاسخ به این متن دوست‌داشتنی، پیامی را منتشر کرده است که در ادامه شما به خواندن آن دعوت می‌کنیم و خوشحال می‌شویم که دیدگاهتان را در این باره با دیگر پردیسی‌ها به اشتراک بگذارید:

"ممنونم پدر. دیگر طاقت صبر کردن برای نشان دادن چیزی که ساخته‌ایم را ندارم."

نوشته شده در: 24 فروردين 1397
دسته: مطلب متفرقه، God Of War
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • God of War
  • God of War
  • God of War
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

دوستان ببخشید بابت اسپم ولی دانلود نمیتونم بکنم با ps4هی ارور 403میده restore licenseزدم dnsعوض کردم فرقی نداره...
راستی این restore license چیه؟
خیلی احساس غرور انگیزیه وقتی هم پیش رئیس شرکتی که کار میکنی سربلند باشی هم بین مردم هم بین خانواده.کوری بارلوگ لیاقت اینارو دار چون ادم ریسک پذیری هست و در برابر تغییر مقاومت نمیکنه و گارد نمیگیره و چیزهایی که برای دیگران غیرممکنه رو به ممکن تبدیل میکنه.برید زندگی نامه افراد موفق و بزرگ رو بخونید اکثرشون چنین ویژگی ای دارن
پدر کوری بارلاگ نویسنده فانتزی هست خودش..
و جالبه بدونید که کوری و پدرش هر دو با هم داستان God of War 2 رو نوشتند
منم از همینجا بهت تبریک میگم
پسرت فوق العاده هست
دمت گرم
از همچین پدری همچین پسری زاده میشه.عجب بابای باحالی
حالا بابا ما دو کلاس سواد(دی)دار اینجوریه
میخوای ورزشکار بشی اما میگه ادم با درس خوندن موفق میشه نه ورزش(زمان ما اینجور بود.وقتی درس میخوانی میری دانشگاه میگه مرد اونیه که هم کار کنه خرج دانشگاهشو در بیار و هم درس بخون.وقتی بسختی درس میخونی مدرک میگیری میگه مدرکتو بزار در کوزه ابشو بخوره بهتر بود از همون اول میرفتی سرکار(اینجا ایران)..اخیرا هم اینو میگه.هی بوی ای ورزشکار کریس چقدر درامدش بالاست
خب مرد حسابی چرا به زور مجبورم کردی رشته ورزشی مورد علاقم را ادمه ندم.یعنی هزار سال ما از این جهان اولی ها عقبیم.اونجا معمولا قبل تولد بچه به فکر ایندش هستن اینا وقتی بابا بزرگی شدی.دی. تازه میفهمن اینده چیه.
نتیجه اخلاقی هیچوقت به حرف کسی در مورد ایندتون گوش ندید حتی اگه تهدید به تبعیدتون کرد.دی
"هر وقت بچه دار داری شدی واسه اونا اینکارو کن" :دی جمله ای بس آشنا و تلخ!
Retro88
هی گفتی.
Lastofus2
دادش اولا هر چیز گرد گردو نیست.منظورم والدین
و دوما یک سول ازت دارم.اگه چیزی که دوست داری بشی بهتر یا چیزی که فکر میکنن برات بهتر.
منکه دوست داشتم ورزشکار بشم حتی اگه موفق نمیشدم اینجوری حداقل دلم خوش میبود که این راه و ارزو خودم بود نه چیزی که یکی دیگه تحمیل کرد.خدا را چی دیدی شاید منم یکی از این مفتخورا میشدم شایدم نه.البته معمولا ورزشکارا هم مدرک تحصیلی دارن.به هر حال هر کی یک نظر و شرایطی دار.ولی توی ایران اکثر والدین فکر میکنند ادما فقط با درس خوشبخت میشن در حالیکه اشتباه میکنن.
همونقدری که از موفقیت بازی خوشحالم به همون اندازه هم از اینکه این نمرات درخشان باعث شد تا خستگی های شبانه روزی این مرد بزرگ و تیم ارزشمندش از تنشون بیرون بره خوشحالم. واقعا کارگردانهایی در این سطح که اینچنین توانمند باشن که بتونن یه ژانر رو بکوبن و از نو بسازن و موفق هم بشن انگشت شمارن. باعث افتخاره طرفدار شرکتی هستیم(سونی بزرگ) که اینچنین نوابغی رو در صنعت گیم در اختیار داره و از ایده های جدید با تمام توانش پشتیبانی میکنه. در ضمن بابای بارلاگ چقد شبیه خودمونه