شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین بازی موبایلی مامور زمان
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
با پیش خرید عنوان Spyro Reignited Trilogy بر روی PS4 می‌توانید یک تم رایگان هدیه بگیرید
صفحه شخصی من - گیمر/مترجم زبان
User_image

با پیش خرید عنوان Spyro Reignited Trilogy بر روی PS4 می‌توانید یک تم رایگان هدیه بگیرید

اگر تا به حال انگیزه‌ای برای پیش خرید عنوان ریمستر شده Spyro Reignited Trilogy نداشته‌اید، اکتیویژن برای شما این انگیزه را می‌تواند فراهم کند.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از comicbook، اکنون با پیش خرید این بازی از طریق سرویس PlayStation Store، نه تنها یک آواتار بلکه تم پویا رایگانی نیز هدیه می‌گیرید.

به مانند تمامی پیش خرید‌های از این قبیل، زمانی که گزینه‌ی پیش خرید را بزنید تمامی آیتم‌های رایگان برای شما فعال می‌شوند. بنابراین همین حالا که در حال خواندن این خبر هستید می‌توانید PS4 خود را روشن کرده و حال و هوای سال 2000 را در آن تجربه کنید.

این تم دربردارنده خود اژدها است که در کنار یک دیوار و معبد ایستاده است. همچنین آسمان پرستاره، تپه‌های سبز تیره و یک موزیک آرامش بخش برای اژدهای شما وجود دارد. درواقع تمامی این‌ها حس نوستالژیک خوبی را در PS4 شما ارائه می‌دهد.

عنوان Spyro Reignited Trilogy که حاوی 3 بازی شامل Spyro The Year Of Dragon، Spyro The Dragon و Spyro 2 Ripto's Rage می‌باشد که بصورت کامل بازسازی شده است.

این عنوان در تاریخ 30 شهریور امسال برای PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد. همچنین عکس‌ها و تریلر مربوط به بازی را می‌توانید از این لینک مشاهده کنید.

نوشته شده در: 26 فروردين 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Spyro Reignited Trilogy
  • Spyro Reignited Trilogy
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!