شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین بازی موبایلی مامور زمان
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
تماشا کنید: فرآیند صداگذاری نسخه برزیلی God of War

God of War

بگذارید در همین ابتدا این نکته را به شما دوستان یادآوری کنیم که سری God of War و بخصوص شخصیت "کریتوس" همواره یکی از بهترین صداگذاری‌های دنیای گیمینگ را داشته است و برای اثبات این قضیه، شرکت Sony اخیرا ویدیویی از روند صداگذاری این شخصیت دوست‌داشتنی به اشتراک گذاشته است که تماشای آن قطعا خالی از لطف نخواهد بود.

اکنون به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از dualshockers، این مطلب را به عرضتان می‌رسانیم که تمرکز اصلی این ویدیو بر روی نسخه برزیلی GoW است و آقای "ریکاردو خوارز" که صداگذاری شخصیت "کریتوس" را در این نسخه برعهده دارد، توضیحاتی را در رابطه با تغییر و جهش "کریتوس" از شخصیتی دائم خشمگین و پر سروصدا به پدری آرام‌تر‌ به اشتراک می‌گذارد و خاطرنشان می‌شود که آتش درون این پدر کاملا از بین نرفته و "ریکاردو" قصد دارد که این قضیه را با اجرای خود به نمایش بگذارد.

در ادامه، شما را به دیدن ویدیو مربوطه دعوت می‌کنیم و خوشحال می‌شویم‌ که دیدگاهتان را با دیگر پردیسی‌ها به اشتراک بگذارید.

 

 دانلود با کیفیت SD - دانلود با کیفیت HD

تماشا بصورت تمام صفحه

نوشته شده در: 27 فروردين 1397
دسته: خبر، God Of War
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • God of War - PGW 2017 Trailer
  • God Of War - Soundtrack
  • God of War
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

آقا چندتا ویدیو اومد از روند ساخت موسیقی بازی هیچکدوم رو نزاشتید. تو یکیشون از سفر بر مک کری به ایسلند میگه و یکی از تهیه کنندگان موسیقی بازی به اسم Peter scaturro توضیحاتی رو راجب به dna ساوندترک های بازی میگه. یکی هم این که با خود بر مک کری مصاحبه میشه. اولش وقتی دیدم کامپوزرهای قدیمی مثل Gerard Marino و rom fish و خصوصا Cris velasco (که به نظرم بهترین ساوندترک ها رو ساخت واس نسخه های قبلی مثل the isle of creation و waking the sleeping giant و brothers of blood) نگران شدم ولی وقتی چندتا قطعه از موسیقی های بازی شنیدم خیالم راحت شد. چهار روز مونده