فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت هیولا پلتفرم آنلاین عرضه بازی
گزارش: Call of Duty: Black Ops 4 فاقد بخش تک نفره داستانی خواهد بود + بروزرسانی شد

گزارش: Call of Duty: Black Ops 4 فاقد بخش تک نفره داستانی خواهد بود

خود را برای تغییرات بزرگ در سری Call of Duty آماده کنید. بر اساس گزارشی که به تازگی توسط وبسایت Polygon منتشر شده، عنوان اخیرا معرفی شده Call of Duty: Black Ops 4 قرار است بخش تک نفره داستانی مرسوم را به طور کامل کنار گذاشته و صرفا بر روی بخش چند نفره و حالت زامبی متمرکز شود. این تغییر Black Ops 4 را به اولین نسخه در عناوین اصلی Call of Duty تبدیل می‌کند که بدون بخش کمپین استاندارد عرضه می‌شود.

به گزارش پردیس‌گیم، منبع Polygon کمبود زمان را دلیل کنار گذاشتن بخش تک نفره داستانی عنوان کرده است. به گفته این شخص با نزدیک شدن به زمان عرضه Black Ops 4 تیم سازنده در می‌یابد که تکمیل بخش تک نفره داستانی امکان پذیر نیست و به این ترتیب این بخش پرطرفدار از برنامه‌های استودیو خارج می‌شود. منبع دیگر ادعا کرده است که Treyarch از آن زمان تنها بر روی توسعه بخش چندنفره Black Ops 4 و حالت زامبی متمرکز شده است. در این گزارش از حالت‌های رقابتی (بر اساس شایعه‌ها احتمالا به‌صورت بتل رویال) بعنوان جایگزینی برای بخش تک نفره داستانی یاد شده است.

جالب است به شایعه عرضه ریمستر Call of Duty: Modern Warfare 2 در سال جاری میلادی، آن هم بدون بخش چند نفره اشاره کنیم. احتمالا Activision در پی آن است که طرفداران بخش داستانی را با تجربه دوباره Modern Warfare 2 با گرافیک ارتقا یافته راضی کند.

Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ 12 اکتبر (جمعه، ۲۰ مهر ۱۳۹۷) عرضه خواهد شد. در تاریخ 17 مه (پنج‌شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) منتظر اولین جزئیات رسمی Black Ops 4 باشید.

بروزرسانی: به غیر از Polygon، دو منبع دیگر از سایت Kotaku نیز  عدم وجود بخش تک‌نفره را تایید کردند و گفته شده است که به جای آن حالت بتل رویال به بازی اضافه شده است.

نوشته شده در: 29 فروردين 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Call of Duty: Black Ops
  • Call of Duty: Black Ops
  • Call of Duty: Black Ops
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

گندش بزنه با این طرحشون کال آف برام خاطره شد دیگه فقط انتظاره بتلفیدو میکشم
خبر واقعیه. خیلی از منابع دیگه تایید کردن. چند وقت پیش هم گفتن که ریمستر کاد6 فقط داستانی هست.
این کاد هم فقط مولتی پلیر. احتمال زیاد حالت بدون جت پک با مپ پک کاد 6 داره.
COD خیلی وقته RIP شده
خوبه که خودشم فهمیده که داستانش تعریفی نداره
هرچند آنلاینشم توی فاز آینده تعریفی نداره
تازه داره اسکی ام میره
کلا نمی شه بی خیاله ساختش شن؟!
پس بهتره قیمتش رو هم مثل Black Ops III multiplayer starter pack که فقط مولتی پلیر بود و بخش داستانی نداشت 15 دلار بکنن

این واقعا کالافه؟این واقعا همون تری آرکی هستش که world at war و black ops 1 رو ساخته؟ مگه میشه کالاف بخش کمپین نداشته باشه واقعا این چه کاریه که میخوان انجام بدن اونم تو سالی که این همه بازی خفن داره میاداونم تو سالی که بتلفیلد جدید داره میاد احمقانه ترین کار ممکن رو دارن انجام میدن به شخصه به عنوان یک کلاف فن دیگه حالم داره از تری آرک بهم میخوره با این کاراش. اولین سالیه که دوست دارم کالاف شکست بخوره تا واقعا یک درسی بگیره که حذف بخش کمپین یعنی چی.
مولتي در حد MW3 بزن ، داستاني برام پشككي ارزش نداره ... :دي

اما انصافا عجب مولتي اي بشه ... بتل رويال هم حتما داره اي جان ...

اللته اين خبر خيلي عجيب بود اما دور از انتظار نبود ، چون چند وقت پيش خبر اومد mw2 remastered بخش مولتي نداره ...

دوستان فكر كنم با بهترين مولتي كالاف سرو كار خواهيم داشت چون treyarch خيلي در اين زمينه با استعداده و حالا اگه سه سال خالص رو مولتي وقتشو بذاره مطمئنا عالي ميشه ...
باندای نامکو
اکتیویژن
الکترونیک آرتز
رقابت خاصی سر گند زدن به گیماشون دارن آخه مرد حسابی هنوز همه از مرگ گوست و مک تاویش حرف میزنن نه بخش آنلاینش *جای شکرش هست ک ولفنشتاین رو هنوز داریم
*---
بعد مدتها برگشتم تبریک به سونی فنا حالا گاد او وار سومین بازی برترنسله نوش جونتون
ماهم اخرای سال با سوپر اسمش و بایونتا میایم
مایع تاسفه
امیدوارم تاوانشو بدهند
البته دور از انتظارم نیست از همچین ناشرای پول پرستی