فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
اگزو گیم؛ عرضه کننده رسمی تجهیزات گیمینگ جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران
فیلم سینمایی DOOM در حال ساخت است
نویسنده:
صفحه شخصی من وبلاگ من - یک گیمر شهریوری که عاشق فیفا و فوتباله! ...
User_image

فیلم سینمایی DOOM در حال ساخت است

شرکت Universal در حال توسعه و تولید اقتباس سینمایی جدیدی از بازی‌ ویدئویی DOOM است. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamespot، براساس اظهارات نینا برگمن، شرکت Universal با او برای ایفای نقش در فیلم جدید DOOM قراردادی امضا کرده است. به گفته‌ای برگمن، او برای بازی در این فیلم به کشور بلغارستان خواهد رفت و با یک "کارگردان فوق‌العاده" همکاری می‌کند.

متاسفانه برگمن جزئیات بیشتری را از این فیلم به اشتراک نگذاشته است اما حداقل اکنون می‌توان اطمینان داشت که فیلم DOOM در مراحل مهمی از ساخت به سر می‌برد. لازم بذکر است که پیش از این و در سال 2005 شاهد یک فیلم دیگر به نام DOOM بودیم. کارگردان این فیلم آندری بارتکویاک، و نویسندگان آن دیوید کالاهام و وسلی استریک بودند و در اواخر سال ۲۰۰۵ اکران عمومی شد. دواین جانسون نیز از بازیگران مطرح آن فیلم بود. با این حال فیلم DOOM تبدیل به یک عنوان ناموفق چه در زمینه بازخوردهای منتقدها و چه از لحاظ فروش شد.

در هر صورت باید منتظر باشیم و ببینیم که فیلم جدید DOOM روند ناموفق اقتباس‌های سینمایی انجام شده از بازی‌های ویدئویی را ادامه می‌دهد و یا می‌توانیم به تماشای یک اقتباس موفق بنشینیم، هر چند بسیار بعید به نظر می‌رسد.

دیدگاه شما در مورد این خبر چیست؟

نوشته شده در: 3 ارديبهشت 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • DOOM
  • DOOM VFR – E3 2017 Reveal Trailer
  • Doom Switch vs PS4 Graphics
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

نمیدونم چجوری از این میخوان فیلم در بیارن خود بازیش به مکانیک های شوترش استواره اصلا روایت و داستان گویی و اینا نداره شاید بخوان یه فیلم نامه مستقل بنویسن براش
ولی فعلا که فیلمهایی که از بازی ساخته میشن با پیش زمینه داستانی قوی ول معطلن!
انشالله که بهتر از فیلم (DOOM (2005 باشه