فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
اگزو گیم؛ عرضه کننده رسمی تجهیزات گیمینگ جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران
11 انیمه‌ای که باید در سال جاری تماشا کنید
نویسنده:
صفحه شخصی من - http://steamcommunity.com/id/____Locked ...
User_image

با نزدیک شدن به فصل تابستان طبق معمول اوتاکو‌ها به دنبال انیمه‌های جدیدی برای تماشا می‌گردند. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که  انیمه‌ی خاصی را در نظر نگرفته‌اید با لیست مورد انتظارترین انیمه‌های سال جدید پردیس‎گیم با ما همراه باشید.

Fairy Tail

 "لوسی" که یک دختر 17 ساله است قصد دارد تا یک جادوگر تمام‌عیار شود. روزی با پسری به نام "ناتسو" روبه‌رو می‌شود که عضو یک گروه جادوگری به نام Fairy Tail است. روبه‌به رو شدن این دو نفر و حوادث پس از آن داستان پریان را شکل می‌دهد. "داستان پریان" انیمه‌ای سرگرم کننده با محوریت جادوگریست که ساعتها و بلکه روزها شما را سرگرم خواهد کرد. در این انیمه با جادو و جادوگری، مبارزاتی نفس‌گیر و لحظاتی خنده‌دار روبه‌رو می‌شوید که شما را همانند شعبده‌بازهای حرفه‌ای مجذوب خود می‌کند. این مجموعه دارای سه بخش می‌باشد که به ترتیب دارای 175 و 102 قسمت می‌باشند. بخش دوم این انیمه شامل مسابقات جادوگری می‌شود و بخش سوم آن در اکتبر 2018 (مهر و آبان 1397) پخش خواهد شد.

 

High School DxD Hero

"هیودو ایسه" پسری دبیرستانی، دست و پا چلفتی و منحرفی است که در اولین قرار عاشقانه خود توسط دختر مورد علاقه‌اش کشته می‌شود. ایسه توسط دختری که در یکی از خانواده‌های شیطانی متولد شده و به عنوان زیباترین دختر مدرسه نیز شناخته می‌شود به عنوان شیطان دوباره متولد می‌شود و تحت خدمت دختر شیطانی داستان در می‌آید. تاکنون سه فصل 12 قسمتی از این انیمه تحت عنوان‌های High School DxD، High School DxD New و High School DxD Born پخش شده که با استقبال زیادی روبه‌رو شده است. فصل چهارم این انیمه تحت عنوان High School DxD Hero از 17 آوریل 2018 (28 فروردین 1397) هم‌اکنون در حال پخش است. دبیرستانی پر از اتفاقات عجیب و غریب و خنده‌دار که شما و هر کسی را وسوسه به ثبت نام در آن می‌کند.

Made in Abyss 2nd Season

پا به دنیایی پر از غار‌ها و چاله‌های عظیم می‌گذاریم، جایی که به این چاله‌ها Abyss گفته می‌شود. غارهایی اسرارآمیز با موجوداتی اسرارآمیز. در طول نسل‌ها و سالیان دراز ماجراها و داستان‌های زیادی درون Abyss شکل گرفته و داستان ما نیز از درون این غار‌ها روایت می‌شود. پسر یتیمی به نام "ریکو" آرزو دارد همانند مادرش که غارنورد بوده پا به این غار ها گذاشته و اسرار آن‌ها را کشف کند، با رباتی آشنا می‌شود و اینگونه داستان  Abyssساخته می‌شود. Made in Abyss انیمه‌ای درام و تخیلی در 13 قسمت است که پس از پخش در سال 2017 توانست امتیازات بالایی را به خود اختصاص دهد. پس از بازخورد‌های مثبت فصل دوم انیمه نیز تایید شد که تاکنون تاریخ مشخصی برای آن در نظر گرفته نشده است. اگر به دنبال ماجراجویی‌های سرگرم کننده، با نشاط، دلهره‌آور، سرگذشتی غنی بین شخصیت‌ها و جنگ‌هایی که بسیار زیبا به تصویر کشیده شده‌اند می‌گردید این انیمه را از دست ندهید.

Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online و Sword Art Online: Alicization

انیمه Sword Art Online را می‌توان انیمه‌ای کمال‌گرایانه برای Virtual Reality دانست. در سال 2022 بشر موفق به ساخت دستگاهی می‌شود که انسان را در دنیایی مجازی با تمامی حس و حال دنیای واقعی قرار می‌دهد. اولین کنسول بازی برای این تکنولوژی Nerve Gear نام دارد که در روز عرضه همراه با یک بازی به نام Sword Art Online عرضه می‌شود. تمامی دستگاه‌ها در روز اول به فروش می‌روند. در اولین روز عرضه کنسول ده هزار نفر وارد سرور‌های بازی می‌شوند و پس از مدتی عده‌ای متوجه می‌شوند امکان خروج از بازی وجود ندارد و ناظر و سازنده‌ی بازی طی اعلامیه‌ای به بازیکننان هشدار می‌دهد که در صورت جدا کردن دستگاه از روی سر جریانی درون دستگاه شکل می‌گیرد که مغز بازیکننان را متلاشی خواهد کرد و چنانچه درون بازی نیز کشته شوند نیز همین اتفاق خواهد افتاد. اکنون تنها راه پیش روی بازیکننان به اتمام رساندن بازی است. تاکنون دو فصل 25 و 24 قسمتی از این انیمه پخش شده که با استقبال جامعه‌ی گیمر‌ها و سایر مخاطبان روبه‌رو شده است. این انیمه علاوه بر هیجان و مبارزاتی که دارد دارای لحظات عاطفی فراوانی است که آنچنان به چشم می‌آیند که سایر ویژگی‌های انیمه را زیر سوال می‌برد. دو انیمه دیگر نیز به طور همزمان در حال ساخت هستند که Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online از 8 اوریل 2018 (19 فروردین 1397) در حال پخش است. پخش انیمه Sword Art Online: Alicization برای اکتبر 2018 (مهر و آبان 1397) در نظر گرفته شده است.

Food Wars! The Third Plate 2nd Course

جنگی خوشمزه بین آشپزان بر سر غرور و افتخار. "یوکیهیرا سوما" پسری که آرزوی تبدیل شدن به آشپزی ماهر را در سر دارد در رستورانی کوچک و خانوادگی همراه با پدرش آشپزی می‌کنند تا روزی که پدر سوما برای کاری باید به جای دیگری سفر کند. در این حین پدر سوما به پسرش پیشنهاد می‌کند تا وارد مدرسه آشپزی توتسوکی که خیلی ها حتی آرزوی وارد شدن به آن را دارند برود. سوما بی خبر از آزمون ورودی، شیوه تدریس و گذراندن دوره‌های آشپزی به این مدرسه مراجعه می‌کند غافل از اینکه... این انیمه شامل بشقابی پر از لحظه‌های شیرین و تلخ با دسری از شوخ‌طبعی و لحظات عاشقانه می‌شود که هر بیننده هوس خوردن آن را می‌کند. همان گونه که از نام انیمه پیداست تاکنون سه بشقاب 12 قسمتی از این انیمه سرو شده است که بشقاب چهارم از 9 اوریل 2018 (20 فروردین 1397) در رستوران‌ها موجود می‌باشد.

Code Geass: Lelouch of the Resurrection

در سال 2010 کشور ژاپن مورد حمله بریتانیا قرار می‌گیرد. تلکولوژی پیشرفته باعث برتری بریتانیا در جنگ می‌شود و ژاپن تحت سلطه بریتانیا قرار می‌گیرد. پس از آن ژاپن تحت عنوان منطقه 11 شناخته می‌شود. "لولوش" شاهزاده‌ای بریتانیایی که مادرش توسط پدرش کشته می‌شود به دستور پدرش به ژاپن فرستاده می‌شود اما در طی داستان شاهزاده‌ی جوان تصمیم می‌گیرد تا پدر خود را به قتل رسانده، بریتانیا را نابود کند و دنیای بهتری برای خواهر خود ایجاد کند. لولوش به صورت اتفاقی و در حادثه‌ای قدرتی خاص پیدا می‌کند. قدرتی که به او اجازه‌ی کنترل دیگران را می‌دهد. قدرتی که تنها شانس او برای دست پیدا کردن به آرزوهای بزرگش است. Code Geass انیمه‌ای است که از همه جنبه‌ها خاص است و نمی‌توان همتای آن را پیدا کرد. انیمه‌ای پر شده از احساسات، واقعیات تلخ و گه گاه شوخی‌های لطیف. دو فصل 25 قسمتی از این انیمه به پخش درآمده که پس از سال‌ها وقفه فصل سوم آن نیز تایید شده است. انتظار می‌رود که فصل سوم انیمه در سال 2018 به پخش درآید.

Tokyo Ghoul:re

شاید آهنگ اپنینگ این انیمه برای بار اول برایتان جالب نباشد. اما هر چه می‌گذرد بیشتر و بیشتر می‌خواهید به آن گوش بدهید. همان گونه که هر چه از داستان می‌گذرد بیشتر و بیشتر غرق در آن می‌شوید. "کانکی کن" پسری معمولی با آرزو‌های معمولی به همراه دوستش در کافه‌ی همیشگی در حال خوردن قهوه است. تلویزیون حمله غول‌ها را در یکی از نقاط شهر در شب گذشته گزارش می‌دهد. او همیشه منتظر شخص خاصی در کافه است. دختری عینکی که شاید روزی با او سر قرار برود. در یکی از همین روز‌ها پسرک به طور اتفاقی سر صحبت را با دختر باز می‌کند و پس از بحث‌ها و صحبت‌های فراوان پسر تصمیم می‌گیرد تا دختر را تا خانه همراهی کند غافل از اینکه دختر همان غول روانی است که تلویزیون کافه داشت درمورد آن حرف می‌زد. گویی انیمه داستان پسری است که فرشته‌ی سادیسم قصد بازی با او را دارد. انیمه‌ای رازآلود، جنایی و فراطبیعی که حتی کسانی که به چنین سبک‌هایی علاقه ندارند را میخکوب خود می‌کند. تاکنون دو فصل 12 قسمتی از این انیمه پخش شده و فصل سوم آن نیز برای 3 آوریل 2018 (14 فروردین 1397) در نظر گرفته شده و هم‌اکنون در حال پخش است.

Steins;Gate 0

هیچکس نمی‌داند که آینده چه چیزی در خود دارد، به همین دلیل است که پتانسیلش بی‌نهایت است. انیمه‌ای پر از شخصیت‌های دوست داشتنی و محیطی رازآلود، کمدی و جدی. "اوکابه" دانشمندی دیوانه است که قصد دارد کاری کند تا دنیا او را به رسمیت بشناسد. این شخصیت که کار‌های او بسیار نوستالژیک است و شما را یاد دوران کودکی‌تان می‌اندازد به همراه دوستانش که گویی همه با کودک درون خود زندگی می‌کنند به طور اتفاقی به ساخت وسیله‌ای دست پیدا می‌کنند که به Steins;Gate معروف می‌شود. دستگاهی تشکیل شده از یک فر و تلفن که ایمیلی به گذشته می‌فرستد. داستانی آنچنان عمیق که در پایان حسرت یک فر و یک تلفن و چنین دوستان دوست‌داشتنی و با‌ارزشی را بر دلتان می‌گذارد. فصل اول این انیمه در 24 قسمت بسیار موفق عمل کرد و پس از وقفه‌ای فصل دوم این انیمه در 12 اوریل 2018 (23 فروردین 1397) به نمایش در آمده است.

My Hero Academia 3rd Season

همه به طور یکسان و با حق برابر زندگی نمی‌کنند. "میدوریا ایزوکو" از آن دسته افرادی است که در دنیایی پر از قدرت و قابلیت‌های خاص زندگی می‌کند اما خود هیچ قدرتی ندارد. به دنبال همین موضوع او مورد آزار و اذیت همکلاسی‌هایش قرار می‌گرفت. آیا کسی که هیچ قدرتی در دنیایی که قدرت حرف اول را می‌زند ندارد می‌تواند زندگی کند؟ آیا این موضوع باعث می‌شود تا او از رویایش که تبدیل شدن به قهرمانی بزرگ است دست بکشد؟ انیمه‌ای هیجان‌آور با مبارزاتی فوق‌العاده و نفس‌گیر با چاشنی طنز که شما و هر بیننده‌ای را میخکوب می‌کند. فصل اول انیمه دارای 13 قسمت بوده در حالی که فصل دوم آن 25 قسمت دارد. فصل سوم آن از 7 آوریل 2018 (18 فروردین 1397) در حال پخش است.

Attack on Titan Season 3

آن روز بشریت به خاطر آورد. ترسی که از حمله‌ی غول ها داشتند و حقارتی که با زندگی در قفسی که به آن دیوار گفته می‌شد. علاقه به زندگی راحت این حقیقت جعلی را تقویت می‌کند اما در اصل همانند گرگ‌هایی گرسنه هستند. انیمه Attack on Titan یک انیمه آخرالزمانی می باشد که در آن نسل بشر توسط غول‌ها به خطر افتاده است. البته تا اینکه این غول‌ها را چه بنامیم! هیچ‌کس نمی‌داند غول‌ها از کجا آمده‌اند و چرا انسان‌ها را می‌خورند. تنها می‌دانند که باید آن‌ها را نابود کنند.ند گروهی ویژه برای مبارزه با این غول‌ها شکل گرفته و "اِرِن یائگر"، جوان داستان ما قصد دارد که وارد این گروه شود. انیمه‌ای خشن و به‌شدت رازآلود که غول‌های واقعی دنیا را به ما نشان می‌دهد. انیمه به گونه‌ای کار شده که اگر از قسمت اول خوشتان بیاید بدون شک تا قسمت آخر را بی‌وقفه تماشا خواهید کرد. به علاوه طراحی انیمه بسیار خوب کار شده که حتی از آثار سینمایی که به صورت انیمه تهیه شده‌اند نیز با کیفیت تر است. فصل اول انیمه در قالب 25 قسمت و فصل دوم با وجود وقفه طولانی دارای 12 قسمت است. فصل سوم این انیمه جولای 2018 (تیر و مرداد 1397) پخش خواهد شد.

One Punch Man

کچلی دوست‌داشتنی که با یک مشت تمامی حریفان خود را شکست می‌دهد. داستان حول فردی به نام "سایتاما" است. فردی که با وجود قدرت فراوانی که دارد کسی او را نمی‌شناسد البته او نیز اهمیتی نمی‌دهد. در دنیایی که هر کس که حتی بویی از قدرت نبرده برای خود درجه‌ای از قهرمانی دارد سایتاما به دنبال پیدا کردن جایگاه خود است. البته اینکه قدرت او از کجا آمده را باید از خودش پرسید. در واقع انیمه ابتدا برای شوخی با ابرقهرمانان ساخته شده بود که با دریافت بازخورد‌های مثبت به یکی از بهترین و خوش‌ساخت ترین آثار انیمه‌ای تبدیل شد. انیمه‌ای ابرقهرمانی بر مبنای پارودی که با دیدن آن شاید بتوان گفت از تمامی فیلم‌ها و انیمیشن‌های ابرقهرمانی به جز خودش زده می‌شوید. فصل اول این انیمه با وجود کوتاه بودن به یکی از بهترین و امتیازآور ترین‌های تاریج انیمه تبدیل شد. تاریخ مشخصی برای فصل دوم در نظر گرفته نشده است اما احتمال می‌رود که در سال 2018 پخش خواهد شد.

نویسنده: رضا جعفری

نوشته شده در: 6 ارديبهشت 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر بازی My Friend Pedro
  • دانلود گیم پلی بازی The Dark Pictures: Man of Medan
  • دانلود تریلر Crash Team Racing Nitro Fueled
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 


سری جدید گاندام فراموش شد
شت چقد وقت نمیکنم انیمه ببینم نصف همینارم فصلای قبلشونو با اینکه دارم ندیدم!
امسال هم یکی از بهترین سال های انیمه ای هست در کنار ۲۰۱۱
Persona 5 رو جا انداختین، یه چند تا دیگه هم هست که الان یادم نمیاد
اگر کسی persona 5 را بازی کرده باشه دیدن انیمش اضافه کاریه دیگه داستان که همونه. مگر فن های سرسخت سری چون شنیدم رفرنس هایی از نسخه های مختلف بازی داره
ترجیح میدم jojo ببینم
مشاهده 1 پاسخ دیگر
Sword art online محشره من فصل یکشو دارم میبینم یه انیمه سینمایی هم ازش ساختن
یا کلا انیمه ندیدی یا SAO رو کامل ندیدی
SAO افتضاحه! تا قسمت 10-12 انیمه واقعا خوبه ولی ادامش...
خوشم میاد از اینجور مقالات که خیلی کوتاه و مختصر و به بهترین شکل ممکن یک یا چند اثر را معرفی میکنن.مقاله عالی و لازمی بود.ممنون.ولی بنظرم جای یک انیمه بدجور خالیه.Nanatsu No Taizai
انیمه Fairy Tail که احتمالا تابستون نگاه میکنم و ای کاش من جای ایسه شاگرد دبیرستان DxD بودم.دی
همه انیمه ها خوب و عالین.به ویژه کد گیاس بهترین انیمه لیست(بنظرم) و Steins;Gate.بیصبرانه منتظر دیدن فصل جدید مشتهای کچل دوست داشتنی و نیرنگهای لولوش کبیر و نبردهای فوق العاده کاپیتان لیوای هستم.
بخاطر dxd مشکلی برا سایت پیش نیاد
خبری از فصل جدید arslan senki نیست؟
فکر کنم کنسل شده
روز اول فقط قسمت اول نگاه کردم و روز دوم فقط قسمت دوم فکر کردم بهتر الکی وقتمو هدر ندم چون ظاهرا انیمه متوسط و بدون هیجان.ولی چون عادت ندارم یک کار را نیمه کاره ول کنم بالاخره شروع به دیدن قسمت سوم کردم.نمیدونم چی شد اما تا به خود امدم دیدم قسمت ده دوازدهم و نصف شب.و....
اسم انیمه Shinsekai yori چون نمراتش عالی بود انتظار یک انیمه عالی را داشتم اما دو قسمت اول کمی منو نا امید کرد ولی وقتی انیمه تمام شد گفتم به این میگن شاهکار خفته.بنظرم واجب که ما انسانها این انیمه را بینیم.
این انیمه ترکیب ازسبک های مختلف مثل راز الود-درام و تخیلی و غیره و شبیه انیمه های مثل دفترچه مرگ و Made in Abyss و غیره اما بیشتر از همه منو یاد انیمه Steins;Gate.واقعا چیزی از Steins;Gate کم نداره.البته داستانشون متفاوت
مرسی بابت مقاله عالی بود دستت طلا ...من واقعا منتظر کد گیاس هستم ..تمام انیمه هایی که دیدم یه طرف کد گیاس هم یه طرف این انیمه بشدت توصیه میشه فوقالعاده هست زبان در وصف این انیمه قاصر هست ..یه انیمه دیگه هست کمتر شناخته شده ولی حتما ببینید سیزن دومشم 2018 میادakame ga kill اینم عالیه حتما نگاه کنید.