فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
بعد از اتمام Spider-Man می‌توانید شرایط آب و هوا و زمان بازی را تغییر دهید

بعد از اتمام Spider-Man می‌توانید شرایط آب و هوا و زمان بازی را تغییر دهید

یکی از بزرگ‌ترین عناوین سال 2018 عنوان انحصاری Sony یعنی بازی Spider-Man خواهد بود. اکنون جزییات کمی از آن به اشتراک گذاشته شده و آن هم در مورد تغییر شرایط آب و هوا و زمان بازی است.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از comicbook، کارگردان بازی، آقای "برایان اینتیهار"، اظهار داشته است که بازیکنان بعد از اتمام بازی قادر خواهند بود که به صورت دستی، شرایط آب و هوا و زمان بازی را تغییر دهند.

"حقیقت این است که این یک بازی با داستانی غنی است و همان‌طور که می‌دانید بسیاری از بازی‌های خوب، زمان روز را برای برقراری ارتباط با موقعیت داستانی که در آن قرار دارید انتخاب می‌کنند، بنابراین ما می‌خواهیم مطمئن شویم که بازیکن ارتباط خوبی را با داستان و نحوه روایت آن برقرار می‌کند. با این حال، زمانی که بخش داستانی بازی را به اتمام می‌رسانید، می‌توانید شرایط آب و هوا و زمان بازی را به صورت دلخواه تغییر دهید."

منطقی به نظر می‌آید که استودیوی Isomniac از آب و هوا و زمان داینامیک در بازی استفاده نکند زیرا این 2 می‌توانند عاملی در پیچیده کردن روایت داستان بازی شوند. با این حال، این یک کار غیرممکن نیست و بازی‌هایی با داستان قوی مانند The Witcher 3 توانسته‌اند بدون لطمه به روایت داستان بازی، از سیستم تغییر هوا و زمان داینامیک استفاده کنند.

در انتها دیدگاه شما در رابطه با این مکانیزم بازی چیست؟

نوشته شده در: 10 ارديبهشت 1397
دسته: خبر، Spider Man
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود موسیقی متن بازی Marvel's Spider-Man
  • دانلود تریلر Marvel's Spider-Man: The Heist
  • Spider Man
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

سری بازیBatman Arkham هم از یک سیستم زمانی یعنی شب و تقریبا یک سیستم آب و هوایی پایدار در هر شماره استفاده کردن(هرچند بتمن شب کاره کلا)ولی خب در روند بازی خللی احساس نمیشد
این بازی هم میتونه بدون تغییر آب و هوا و زمان هم عالی باشه و بنظرم مشکلی ایجاد نکنه
بهتر میشد اکه هم در طول بازی آب و هوا داینامیک بود و هم میشد تغییر داد.
مثل watch dogs 2 و gta v و خیلی مورد های دیگه.