بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
به این زودی‌ها منتظر عرضه دنباله بازی Sonic Mania نباشید

Sonic Mania

شرکت Sega در سال گذشته با عرضه Sonic Mania به موفقیتی بزرگ رسید و توانست باری دیگر شخصیت Sonic را زنده کند. این موفقیت با عرضه Sonic Mania Plus که مود Encore و چندین چیز دیگر را به بازی اضافه کرده و در ماه جولای عرضه خواهد شد نیز ادامه خواهد داشت. ولی دنباله بازی و نسخه بعدی آن کی منتشر خواهد شد؟

خب متاسفانه به این زودی‌ها خبری از نسخه بعدی بازی نیست. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از ComicBook، در مصاحبه‌ای از تهیه‌کننده این سری یعنی آقای "تاکاشی ایزوکا" (Takashi Iizuka) پرسیده شده که بعد از Sonic Mania Plus باید منتظر چه چیزی باشیم؟ و او پاسخ داد "با عرضه نسخه فیزیکیِ بازی در Sonic Mania Plus، این حس را داریم که هر کاری که می‌توانسته‌ایم را با پروژه Sonic Mania انجام داده‌ایم. "

وی از هیجان خود درباره Mania اصلی و احساس خود در زمان عرضه آن نیز صحبت کرد: "بعد از عرضه Sonic Mania در آگوست 2017، بازخوردها نسبت به آن از چیزی که تصور می‌کردیم بسیار بهتر بود. حتی بعضی از افراد به ما می‌گفتند که "این بهترین بازی است!" و ما نسبت به آن چیزها بسیار خرسند و سپاس‌گذاریم. علاوه بر این، معمولا بازی‌های فیزیکی در روز اول عرضه‌شان فروش بسیار خوبی دارند ولی بعد از مدتی با کاهشی بزرگ مواجه می‌شوند؛ شاید به خاطر عرضه دیجیتالیِ Sonic Mania باشد ولی فروش بازی حتی بعد از روز عرضه نیز افت نداشت.

مطمئنا منظور "ایزوکا" پایان همیشگیِ این سری نبوده ولی خب فعلا از آن خبری نیست. با این حال او از بازیکنان و طرفداران بازی تشکر و سپاس‌گذاری کرد: "من واقعا از تمامی افرادی که Sonic Mania را خریداری کردند و با این کار به ما اجازه ساخت Sonic Mania Plus را دادند تشکر می‌کنم. از آن‌جایی که بازی یک عنوان سنتی و 2بعدی بود، شاید فکر کنید که این بازی برای کسانی ساخته شده بود که در گذشته با نسخه Mega Drive آشنایی داشته‌اند ولی واقعیت این است که بازی توسط باز‌ه‌ای وسیع از افراد با گروه‌های سنیِ مختلف تجربه شد. مخصوصا در خارج از کشور که درضد کثیری از بازیکنان بازی را بچه‌های دبستانی تشکیل می‌دادند. اکنون به خاطر موفقیت Mania اصلی، Plus می‌تواند موفقیت خوبی را تجربه کند؛ امیدوارم افرادی که Sonia Mania را تجربه کرده‌اند نیز نیم‌نگاهی به Plus داشته باشند. این عنوانیست که من با افتخار آن را به بچه‌های دوره‌ی دبستان در ژاپن پیشنهاد می‌کنم. "

عنوان Sonic Mania هم‌اکنون برروی کنسول‌های Nintendo Switch، Xbox One و PS4 و پلتفرم PC در دسترس است. افزونه Plus نیز در تاریخ 17 جولای (26 تیر) عرضه خواهد شد.

در پایان لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته شده در: 12 ارديبهشت 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • موسیقی بازی‌ها: Sonic Mania
  • Sonic Forces - Sonic Mania Nintendo Direct 2017 Trailer
  • Sonic Mania - Flying Battery Zone Reveal
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.