شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین فروش انواع موس و کیبورد گیمینگ
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
کارگردان God of War توضیح می‌دهد چرا برخی از قلمروها قابل انتخاب اما غیرقابل بازی هستند

مدتی می‌شود که عنوان مورد ستایش God of War به انتشار رسیده است و اگر شما بازی را تجربه کرده باشید نکات مختلفی ذهن شما را به چالش می‌کشد، به عنوان مثال شما می‌توانید 9 فلمرو مختلف را در نقشه مشاهده کنید اما همه آن‌ها قابل بازی نیستند.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از GearNuke، آقای "کوری بارلاگ"، کارگردان بازی، در پادکستی که توسط کوتاکو برگزار شد توضیح داد که چرا سه قلمرو مختلف در بازی قابل انتخاب هستند اما شما نمی‌توانید وارد آن‌ها شوید و آن‌ها را ملاقات کنید. او همچنین تایید کرد که هیچ برنامه‌ای برای ساخت بسته‌الحاقی یا محتوای‌اضافه ندارد.

آقای بارلاگ در مورد غیرقابل بازی بودن برخی قلمروها گفت:

"موضوع از این قرار است. درگیری بین 9 قلمرو وجود دارد، درست است؟ Midgard قلمرو اصلی و میانی می‌باشد و 8 قلمرو دیگر وجود دارد و این که تنها قلمروهای قابل بازی را درون بازی قرار دهیم کار تصور سایر قلمروها را بدون این که حتی بدانیم وجود دارند بسیار سخت می‌کند.

"اما ما هیچوقت برنامه‌ای برای ملاقات این قلمروها نداشتیم. این جزوی از ادامه دادن داستان بود. اما ما درگیر این موضوع شدیم که چگونه به مردم نشان دهیم که 9 قلمرو وجود دارد. اگر تنها قلمروهای قابل بازی را به مردم نشان می‌دادیم آن‌ها از ما می‌پرسیدند که 'من فکر می‌کردم 9 قلمرو وجود داشته باشد؟' "

شما در God of War می‌توانید 5 قلمرو را ملاقات کنید که دو قلمرو اختیاری است و داستان اصلی را روایت نمی‌کند.

God of War به صورت انحصاری برای دارندگان PS4 در دسترس قرار دارد.

نوشته شده در: 14 ارديبهشت 1397
دسته: مطلب متفرقه، God Of War
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • God of War
  • God of war Baldur
  • God of War
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

به خدا من به شيشمين قلمرو هم دست بيدا كردم
او همچنین تایید کرد که هیچ برنامه‌ای برای ساخت بسته‌الحاقی یا محتوای‌اضافه ندارد.
یعنی چی؟ پس یعنی DLC نداره ؟ پس دیلاکس ادیشن واسه چیه ؟
محتویاتشو اعلام کردن
توصیه اکید دارم برای یه تجربه بی نقص با حوصله بازی کنید وقت بذارید برای جستجوی گوشه کنارای نقشه نه تنها خیلی متنوع هست بلکه پاداشهای مناسب و متنوعی هم در نظر گرفته شده که میشه خرج ارتقا کارکترها کرد ،کمبوها و قابلتهای جدید رو آزاد کرد ....من همون روز عرضه رسمی بازی رو تهیه کردم هنوز میدگارد رو تموم نکردم ... به این ترتیب تونستم خیلی از قابلیتها رو ارتقا بدم یا بدست بیارم این درحالیه که تازه lake of nine رو پشت سر گذاشتم (امیدوارم گوریلا یاد بگیره و الگو قرار بده سانتا مونیکا رو،..خداییش تا یه منطقه رو کامل زیر رو نکنم بیخیال نمیشم چقدر تنوع داره برخلاف انچارتد و هورایزن (ضعف در مامورتهای فرعی و هوش مصنوعی ..) که گاهی اوقات به ورطه تکرار می افتادن)... میشه گفت تجربه بی نقص و کامل تری نصیبم شده نسبت به اونایی که عزمشون رو جزم کردن تا دو سه روزه بازی رو تموم کنن ...یه توصیه دیگه دارم حتما حتما قابلیت های teamwork/ferocity/acrobatics آتریوس رو همون اوایل بازی بخریدسرجمع 1000xp خرجش کنید آتریوسِ قبل از ارتقا با بعد از ارتقا زمین تا زیر زمین تفاوت داره. تا بحال هیچ همراهی مثل آتریوس بدرد بخور و بی نقص در دنیای گیم ندیده بودم خیلی تاثیر گذاره خیلی جاها مانع از شکست من بوده هوش مصنوعیش عالیه ...
اینده سری از قبل درخشانتره
ترکیب فوق العاده ای را شاهید خواهیم بود
اترعوس و کریتوس
احتمالا داخل نسخه دوم به تمامی قلمروها ( که قلمروهای نسخه اول دستخوش تغییرات وسیع شدن) دسترسی داشته باشیم غیر از asgard که احتمالا نسخه سوم کلا داخل این قلمرو و مبارزه با خدایان بزرگ اسکاندیناوی جریان داشته باشه.
موافقم با عقل جور در میاد اما کاش تو قسمت دوم ی خدای اصلی رو بکشه مثلا لوکی رو . دیگه همش نَمونه واسه قسمت سوم البته اینجا قضیه این نیست که بخواد همرو قتل عام کنه اما خب خدایانو نکشی حالش کم میشه خدایی
****اسپویل ***

لوکی یکی از شخصیت های اصلی بازی هست
مشاهده 1 پاسخ دیگر
تو یه قسمتی از بازی یکی از همین قلمرو هایی که نمیشه رفت تاثیر داستانی داشت.
اینکه بعضیا میگن این قلمرو ها داخل سیسن پس باز میشه واقعا احمقانه هست
سانتا مونیکا و سونی را با ea و اکتی اشتباه گرفتند