فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
Eidos Montreal: سری Deus Ex هنوز "نمرده" است

Eidos Montreal: سری Deus Ex هنوز "نمرده" است

عنوان Deux Ex: Mandkind Divided که در سال 2016 عرضه شد، نتوانست آنطور که باید انتظارات Eidos Montreal را برآورده کند. اکنون بعد از گذشت 2 سال از انتشار آخرین نسخه بازی، خیلی‌ها در این فکر هستند که آینده این سری به کجا ختم می‌شود. حتی بعد از اینکه Square Enix اعلام کرد سری Deus Ex به کمی استراحت نیاز دارد، ابهام‌های طرفداران بیشتر شد.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از gameinformer، در یک مصاحبه با PCGamesN، مدیر شرکت Eidos Montreal، آقای دیوید آنفوسی"، اعلام کرد که Eidos Montreal به این زودی‌ها قصد ترک کردن سری Deus Ex را ندارد.

"سری Deus Ex یک نام تجاری برای Eidos Montreal می‌باشد. همه‌ی ما به این سری وابسته هستیم اما همه‌ی کارها را نمی‌توانیم انجام دهیم. ما بازی Shadow of the Tomb Raider، The Avengers و یک بازی دیگر را در دست ساخت قرار دادیم بنابراین فعلا همین 3 بازی برای ما کافی است."

سومین بازی در حال توسعه فعلا معرفی نشده است، اما شایعه شده است که می‌تواند یک همکاری با Marvel و بر اساس Guardians of the Galaxy باشد.

Eidos Montreal فعلا در حال کار بر روی بازی Shadow of the Tomb Raider می‌باشد و برای عرضه آن در تاریخ 23 شهریور برنامه ریزی کرده‌اند.

نوشته شده در: 23 ارديبهشت 1397
دسته: خبر، Deus Ex: Mankind Divided
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Deus Ex: Mankind Divided - A Criminal Past | Launch Trailer
  • Deus Ex Mankind Divided - Gameplay
  • Deus Ex Mankind Divided: System Rift - Gameplay
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

به امید نسخه های بیشتر و صد البته بهتر
هنوز Deus نمرده، زندست
تا وقتی که حس جنون میده بم دست
Deus Ex نمرده اما قطعا خاطرات شیرینمون از Human Revolution با عرضه Mankind Divided مردن :دی امیدوارم نسخه بعدی خیلی بهتر عمل کنه