شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین فروش انواع موس و کیبورد گیمینگ
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
تاسیس دو استودیو جدید توسط توسعه‌دهنده BulletStorm جهت ساخت یک شوتر AAA برای Square Enix

 تاسیس دو استودیو جدید توسط توسعه‌دهنده BulletStorm و Fortnite جهت ساخت یک شوتر AAA برایSquare Enix

استودیو لهستانیِ People Can Fly که سابقه کار برروی بازی‌هایی نظیر Bulletstorm، Fortnite و Gears of War: Judgement را در کارنامه دارد، در حال گسترش است و به تازکی دو استودیو جدید در بریتانیا و لهستان تاسیس کرده است. استودیو واقع در لندن از کارکنان سابق Ubisoft و Sumo Digital و استودیو واقع در لهستان ازتوسعه‌دهندکان سابق Sniper: Ghost Warrior تشکیل شده است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از WCCFTech، مدیرعامل People Can Fly یعنی "سباستین ووجهاوسکی" (Sebastian Wojciechowski) در مورد این گسترش استودیو و افزایش نیرو گفت:

"از آن جایی که People Can Fly دوباره تبدیل به یک استودیو مستقل شده، تصمیم گرفتیم تا تیمی متشکل از توسعه‌دهند‌ه‌های بااستعداد و باتجربه را برای ساخت بهترین بازی‌های AAA در کنار هم جمع کنیم. ما یک استودیو جدید در بریتانیا تاسیس کردیم تا بهترین استعدادهای محلی و داخل بریتانیا را جذب کرده و قصد داریم تا در 12 تا 18 ماه آینده اعضای این استودیو را به 20 تا 30 نفر برسانیم. زمانی که CI Games (سازندگان سابق Ghost Warrior) تصمیم به بازسازی دوباره ساختار خود گرفت، ما فورا استودیویی جدید در لهستان تاسیس کردیم تا به آن توسعه‌دهنده‌های بااستعداد اجازه دهیم هم‌چنان در کنار هم به عنوان یک تیم کار کرده و با ما برروی پروژه‌مان همکاری کنند. "

People Can Fly تا همین چند سال پیش بخشی از ساختار Epic Games بود و بیشتر نقش حمایت بازی‌های آن ها نظیر Gears of War و Fortnite را برعهده داشت. آن‌ها در سال 2015 از Epic Games جدا شدند؛ با این حال هنوز بعد از جدایی هیچ بازی جدیدی عرضه نکرده‌اند.

در مجموع این 3 استودیو، People Can Fly نزدیک به 150 کارمند دارد که تمامی آن‌ها در حال کار برروی یک عنوان شوتر و AAA برای Square Enix هستند. پیش از این نیز اخباری مبنی بر همکاری آن‌ها با Square Enix منتشر شده بود ولی این اولین تایید رسمی از این است که این پروژه‌ی جدید یک IP اوریجینال و شوتر است.

یک فرانچایز شوتر اول‌شخص چیزی است که Square Enix همیشه در آن ضعف داشته و حال باید دید که آیا People Can Fly می‌تواند این کاستی را از بین ببرد یا نه! باید صبر کرد و دید که آیا آن‌ها عنوانی داستان‌محور نظیر Bulletstorm و Gears of War در دست ساخت دارند و یا با توجه به تجربه‌‌شان در توسعه Fortnite سراغ عنوانی چندنفره و آنلاین‌محور می‌روند.

شما دوست دارید حاصل همکاری People Can Fly و Square Enix چگونه عنوانی باشد؟ لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته شده در: 26 ارديبهشت 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Bulletstorm
  • Bulletstorm
  • دانلود موسیقی متن بازی Bulletstorm
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

خبر عالی ای هست به شرط این که اسکورانیکس دخالت های الکی نکنه در این بازی. عادت مسخرش همینه.
اتفاقا اسکور داخل قرارداد هایی که به استودیو های مستقل میبنده زیاد دخالت نمیکنه اگر هم دخالتی بکنه باعث بهتر شدن بازی میشه (مثل بازیه Nier: Automata)