فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
Far Cry 5 دومین بازی بزرگ Ubisoft در زمان عرضه بوده است

Far Cry 5 دومین بازی بزرگ Ubisoft در زمان عرضه بوده است | تعداد بازیکنان Ghost Recon Wildlands از مرز 10 میلیون نفر گذشت

به تازگی Ubiosft آمار و نتایج سال مالی 2017-2018 خود را اعلام کرده است. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DSOGaming، براساس اعلام این شرکت، فروش کلیِ سالیانه بازی‌های آن‌ها رقمی معادل 1731.9 میلیون یورو بوده و در مقایسه با سال قبل افزایشی 18.6 درصدی داشته است. سود سالیانه آن‌ها از فروش دیجیتالی بازی‌ها نیز با افزایشی 37.8 درصدی به رقم 1004.7 میلیون یورو رسیده است؛ امسال 58 درصد از فروش کلی بازی‌های Ubisoft سهم بازار دیجیتالی بوده است در حالی که در سال مالیِ گذشته 50 درصد از فروش بازی‌های از طریق فروشگاه‌های دیجیتالی رقم خورده بود.

هم‌چنین این شرکت فرانسوی اعلام کرد که در هفته عرضه Far Cry 5 بازیکنان با صرف مبلغ 310 میلیون دلار آمریکا برای بازی، آن را تبدیل به دومین بازی بزرگ Ubisoft در زمان عرضه کرده‌اند. در طرف دیگر، تعداد بازیکنان ثبت‌نام کرده دو عنوان The Division و Ghost Recon Wildlands به ترتیب از مرز 20 و 10 میلیون نفر عبور کرد.

عنوان Rainbow Six Siege نیز هم‌اکنون با بیش از 30 میلیون بازیکن ثبت‌نام کرده، توانسته تعداد بیننده‌هایش را برای رویداد eSports این بازی به نام Six Invitational با افزایشی 300 درصدی همراه کند.

در پایان لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته شده در: 28 ارديبهشت 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Far Cry 5 Gameplay Reveal Demo
  • Far Cry 5
  • Far Cry 5: Extended Gameplay
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

به شخصه از بازی اصلا خوشم نیومد