شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
تاریخ انتشار اولین بسته الحاقی Far Cry 5 مشخص شد + تریلر

Far Cry 5

یو‌بیسافت جزئیات جدیدی به همراه تاریخ انتشار برای اولین بسته الحاقی داستانی Far Cry 5 منتشر کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Wccftech ، این بسته الحاقی "ساعت تاریکی" نام داشته و قضایای آن در ویتنام جریان دارد. در توضیحات این بسته الحاقی از طرف یوبیسافت آمده است :

"ساعت تاریکی گیمر‌ها را به درون یک ویتنام جنگ زده می‌برد. جایی‌که آن‌ها تجربیات دردآور "وندل ردلر"(Wandel Redler) از نسخه اصلی Far Cry 5 را درک می‌کنند. ساعت تاریکی گیمرها را از مناطق روستایی مونتانا به جنگلی خطرناک می‌برد. جایی‌که آن‌ها باید همدستان زندانی خود را آزاد کنند، نیروهای محلی کونگ و ارتش ویتنام شمالی را نابود کنند و برای بازگشت به خانه مبارزه کنند.

همچنین این بسته الحاقی دارای ویژگی‌ها و تجهیزات جدیدی خواهد بود که از جمله آن می‌توان به دو حالت جدید قابل بازی اشاره کرد که پس از به اتمام رساندن ساعت تاریکی قابل بازی خواهند بود. حالت بقا و حالت فیلم اکشن. در حالت بقا گیمر اجازه محدودی برای بارگذاری اسلحه دارد که باعث تجربه چالش‌برانگیزی خواهد شد. حالت فیلم اکشن که وجود بارگذاری‌های زیاد اسلحه در آن باعث تجربه ای با اکشن و هیجان بیشتر خواهد شد.

در بخش Far Cry Arcade نیز گیمر‌ها به امکانات جدید بسته الحاقی دسترسی خواهند داشت. سازندگان نقشه می ‌توانند از این امکانات جدید در نقشه های موجود خود استفاده کنند و یا نقشه‌های جدیدی با زمینه بسته الحاقی ساعت تاریکی به وجود آورند."

بسته الحاقی ساعت تاریکی در تاریخ 15 خرداد قابل دسترسی خواهد بود. اما ویژگی های جدید ویتنام برای بخش Far Cry Arcade هم اکنون قابل دریافت می‌باشد . علاوه بر ساعت تاریکی Far Cry 5 شامل 2 بسته الحاقی دیگر نیز خواهد بود. در ادامه شما را به مشاهده تریلر معرفی ساعت تاریکی دعوت می‌کنیم .نوشته شده در: 4 خرداد 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Far Cry 5 - Welcome to Hope County #2
  • Far Cry 5
  • Far Cry 5
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

من که همیشه سر بازی های بلیزارد،بتزدا و یوبیسافت هایپ میشم،انشالا فارکرای5رو رویxbox one sمیزنم تو رگ.
اون خونه ی ممنوع شده شمال شرق رو احتمالا این دی ال سی باز کنه
به این میگن doc
سیزن پس این بازی خیلی با ارزشه .:: far cry 3 و همین طور 3تا dlc که یکیش همینه .