فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت

Dead Space مطلب متفرقه

صفحه شخصی من وبلاگ من - مدیریت شرکت پردیس رایانه مهر
تصویر نویسنده
بررسی بازی DEAD SPACE

 این بازی یک بازی سوم شخص است . که  در رده  بازی های اکشن ماجراجویی ترسناک قرار میگیرد .
و برای Xbox360   و PS3   و PC    عرضه می شود .
تاریخ انتشار این بازی  14 اکتبر 2008 برای کنسول ها و  20 اکتبر برای ویندوز است .که این بار هم بازیکن در نقش  ایزاک کلارک ایفای نقش میکند و  باید با بیگانه های عجیب و غریب  در فضا مبارزه کند . سبک بازی تقریبا شبیه بازی هایresident evil 4 و gear of war  است . 

بازیکن در این بازی بی وزنی و جو واقعی  فضا را تجربه میکند . بازیکن باید با بیگانه های فضایی در داخل یک کشتی فضایی مخروبه مرحله به مرحله مبارزه کند .. یکی از مهم ترین ایتم های بازی پیدا کردن  اشکال مخصوصی است که   به بازیکن کمک میکند قدرتی تازه پیدا کند  و اسلحه خود را مجهز تر کرده و پوشش جنگی خود را مستحکم تر کند تا بتواند تا اخرین مرحله بازی دوام بیاورد .

.اگر چه صحنه هایی از بازی هم هست که  بر روی عرشه  کشتی اتفاق میافتد و با هر ضربه ای که از طرف دشمن به بازیکن وارد میشود در صورت عدم کنترل بازیکن به فضا پرتاب شده و game over  میشود .  این بازی یکی از بازی های مشکل است چون بازیکن وقتی در طی مراحل گوناگون با موجودات فضایی اهریمنی می جنگند انها نمیمیرند بلکه در مراحل بعدی دوباره  به شکلی دیگر زنده شده و قوی تر از مراحل قبل می جنگند .  تولید کننده بازی شرکت EA REWOOD SHORES  است و پخش کننده ان شرکت ELECTRONIC ART  است . ا

ین بازی را تنها میتوان به صورت تک نفره بازی  کرد . اساس و پایه بازی DEAD SPACE  بر پایه جستجو و کشف کردن و حل کردن معما ها و از بین بیگانه های اهریمنی فضایی به صورت استراتژِیکی در هر مرحله است. تنها با تیراندازی به طرف دشمنان انها از بین نمی روند بلکه باید بازیکن اعضای بدن انها را با ترفند های تکنیکی  بازی از بین ببرد .

نوشته شده در: 28 شهريور 1387
دسته: مطلب متفرقه، Dead Space
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • CTR OST 1
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

فسیل ترین خبر تاریخ پردیس 6 سال قبل این خبر اومده به این میگن زیرخاکی یعنی پردیس اون موقع وجود داشته
╔╗║║╔═╦╦╦═╗║╚╣║║║║╩╣╚═╩═╩═╩═╝
بازیش شاهکاره
واقعا بازی فوق العاده ای بود من که حال کردم
mamnoon , baziye khoobiye
گرافیک و صداگذاری و گیم پلی عالی بازی این بازی رو به بهترین ها تبدیل کرد