شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
آیا Red Dead Redemption 2 شامل بسته‌های الحاقی می‌شود؟ Take-Two پاسخ می‌دهد

مدت‌ها پیش به نظر می‌رسید که شرکت Rockstar در حال ساخت یک بسته‌ی الحاقی داستانی برای عنوان Grand Theft Auto V‌ است، اما این امر محقق نشد و بسیاری از هواداران را ناراحت کرد. اما این Red Dead Redemption 2 شامل بسته‌ی الحاقی می‌شود؟ فعلا زود است تا به این سوال پاسخ داده شود، اما Karl Slatoff مدیر اجرایی Take-Twoدر طی یک نشست گفت که این مدل تجاری می‌تواند برای این شرکت بسیار سودآور باشد.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از گیم اسپات، Karl Slatoff در کنفرانس خود که در نیویورک برگزار شد، گفت: "ما به طور کلی، ارائه‌ی محتوای قابل دانلود را به عنوان یک مدل تجاری قابل توجه و پرسود می‌بینیم. اما اینکه عرضه‌ی آن منطقی است یا نه، به ساختار بازی مرتبط است و نیازهای هر بازی‌ای متفاوت است. البته من احساس می‌کنم در دوره‌ای که قرار داریم، این مدل تجاری می‌تواند بسیار جذاب و حتی اجباری باشد، زیرا می‌تواند بازیکنان را تا مدت‌ها درگیر تجربه‌ی بازی کند."

حالت چند نفره‌ی عنوان GTA V، توانسته تا بسیار موفق واقع شود و زود بسیاری را به همراه آورد. به طوری که این عنوان اکنون بیش از 95 میلیون نسخه از آن به فروش رفته. بنابراین منطقی است تا تمرکز بر این بخش بیش از بخش تکنفره باشد. نظر شما چیست؟

نوشته شده در: 10 خرداد 1397
دسته: مطلب متفرقه، Red Dead Redemption 2
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Red Dead Redemption 2
  • Red Dead Redemption 2: Official Gameplay
  • ویدیو لو رفته از نسخه PC عنوان Red Dead Redemption 2
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

برای سرگرم کردن مردم حتما لازم نیست dlc بفروشن
Gta v با با آپدیتاش همیشه سرگرم کننده بوده و هست
خیلی‌ها GTA رو برای محتوای آفلاینش بازی می‌کنن و زیاد از قسمت آنلاین بازی که با اینکه ۶۰ دلاره پر از microtransaction هست خوششون نمیاد. بخصوص که برخلاف IV برای V هیچ DLC داستانی منتشر نشد و تمرکز فقط روی بخش آنلاینش پر سودش بوده.
اگر مثل سی پی پراجکت رو dlc ها کار کنه چرا نباید داشته باشه؟
دی ال سی در حد دی ال سی های ویچر
فکر نکنم دیگه بیاد