شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
Nordisk Film استودیو Avalanche، سازنده Rage 2 و Just Cause، را خریداری کرد

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از VideoGamer، شرکت دانمارکی Nordisk Film استودیو Avalanche که بر روی سری Just Cause کار کرده است و در حال حاضر مسئول توسعه Rage 2 می‌باشد را خریداری کرد.

با توجه به گزارشات، استودیو Avalanche از نظر "هنری، خلاقیت و پیشروی کارها" به صورت مستقل اداره خواهد شد چرا که طی یک معامله 103 میلیون دلاری با پایه‌گذاران شرکت یعنی "کریستوفر سانبرگ" و "لینوس بلومبرگ" تصمیمات هدایت هنری همچنان در شرکت باقی خواهد ماند.

همه چیز در شرکت همانند قبل خواهد بود و تنها تغییر اضافه شدن رئیس Nordisk آقای "میکل ویدر" به هیئت مدیره Avalanche می‌باشد که از نظر مالی ثبات بیشتری به استودیو خواهد داد.

طبق اعلانات دیگر انتظار می‌رود تا آخر ماه آینده قرارداد بین دو شرکت مذکور نهایی شود.

همانطور که اشاره شد، Avalanche در حال‌حاضر با همکاری id Software بر روی Rage 2 کار می‌کند، اگرچه شایعات دیگر حاکی از آن است که پروژه Just Cause 4 نیز برای نسل بعد در دست ساخت قرار دارد.

بنیان‌گذار Avalanche در مورد این تغییر گفت:

"این هدف 15 ساله ما بود. ما از هیچی شروع کردیم و با کمک یک تیم با استعداد این شرکت خارق‌العاده را به وجود آوردیم. با کمک Nordisk Film به عنوان مالک شرکت می‌توانیم هدف‌های شرکت را گسترش دهیم. ما به آینده امیدواریم و می‌خواهیم به غیر از انتشار بازی با لیبل Avalanche روابط بسیار خوبی با ناشران مختلف صنعت بازی‌های ویدیویی ایجاد کنیم."

نظر شما در این باره چیست؟

نوشته شده در: 11 خرداد 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Rage 2
  • دانلود گیم پلی بازی RAGE 2
  • RAGE 2
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

شرکت فیلمسازی.....شرکت بازیسازی خریده؟؟
امیدوارم به ساخت Rage 2 صدمه ای نزنه...و کنسل نشه
عجیب نیس!قبلن استدیو فیلم سازی کلمبیا هم که الان ماله سونی پیکچرزه ماله کوکاکولا(نوشابه!) بوده.ساخت rage2 و پروژه ها در دست ساخت احتمالن خللی ایجاد نمیشه.rage2 هم اخرای ساختش هست...