فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
بانجی برای پروژه جدید خود 100 میلیون دلار دریافت می‌کند

Bungie

استدیو بانجی مدتی است که در حال تدارک برای ساخت پروژه جدید خود می‌باشد. حال به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Kotaku، بانجی برای اولین‌ بار این موضوع را تایید و از یک شراکت 100 میلیون دلاری با ناشری چینی به نام NetEase پرده برداشت. در بیانیه جدید شرکت بانجی که در وب‌سایت رسمی این شرکت منتشر شده آمده است :

"امروز ما مفتخریم تا اعلام کنیم که وارد یک همکاری جدید با NetEase شده‌ایم تا با کمک هم به اهداف مشترک‌مان برسیم. تجربیات آن‌ها در این صنعت به ما کمک می‌کند تا دنیا‌های جدیدی ساخته و بازیکنان قدیمی و جدید را برای ملحق شدن به خودمان به آن‌جا دعوت کنیم. NetEase به ما در پشتیبانی از چند تیم درون استدیو کمک می‌کند تا ما بتوانیم جدیدترین آرزوهایمان را به واقعیت بدل کنیم."

اگرچه در این بیانیه سخنی از مسائل مالی به میان نیامده است، اما بانجی قبلاً در گفت‌و‌گو با نشریه اقتصادی وال استریت ژورنال گفته بود که شرکت NetEase یک سرمایه‌گذاری بلند مدت به مبلغ 100 میلیون دلار را در این استدیو انجام خواهد داد.

همچنین بانجی در بخش دیگری از بیانیه اخیر خود درباره آینده عنوان Destiny افزود:

"اگر شما از بازیکنان Destiny هستید بدانید که این پروژه جدید تاثیری بر روی بازی شما نخواهد داشت. Destiny تجربه‌ ای است که رشد آن در سال‌های آینده ادامه پیدا خواهد کرد. ما همکاری خود را با شرکایمان در Activision ادامه داده و تلاش می‌کنیم تا نگهبانان جدیدی را از سرتاسر دنیا به Destiny اضافه کنیم. تعهد ما به Destiny کاهش نمی‌یابد و ما برنامه‌های هیجان انگیزی برای آینده این سری‌بازی داریم که این هفته خبر‌هایی در این مورد منتشر خواهیم کرد."

لازم به ذکر است که شرکت چینی NetEase شرکتی فعال در زمینه تکنولوژی و خدمات آنلاین است که پیش از این برای نشر بازی‌های Minecraft و بسیاری از بازی‌های استدیو Blizzard در چین شهرت داشت. حال به نظر می‌رسد این بزرگترین حرکت آن‌ها در  زمینه بازی در کشورهای غربی می‌باشد.

در پایان لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید...

نوشته شده در: 12 خرداد 1397
دسته: خبر، Destiny 2
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Destiny 2 – Official Live Action Trailer – New Legends Will Rise
  • Destiny 2 – PC Release
  • Destiny 2 PS4 Pro vs Xbox One S Graphics Comparison
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

این استودیو از وقتی گور خودشو کند که از مایکرو جدا شد