فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
علامت تجاری عنوان مرموز Deep Down‌ دوباره تمدید شد؛ آیا بازی هنوز در حال توسعه است؟


به گزارس پردیس گیم و به نقل از DualShockers، عنوان Deep Down یک بازی انحصاری برای PS4 است که چندین سال پیش توسط شرکت Capcom معرفی شد. این بازی یکی از مرموزترین پروژه‌های این نسل است و هیچ خبری هم از آن منتشر نمی‌شود و ما تنها گاها شاهد خبرهایی همچون تمدید شدن علامت تجاری هستیم. حال علامت تجاری Deep Down باری دیگر در دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده‌ی آمریکا تمدید شد، این می‌تواند امید کوچکی در دلمان ایجاد کند و شاید بالاخره شاهد عرضه شدن این بازی باشیم.

Deep Down از بعد از سال 2014 که تصاویری از آن منتشر شد و در سال 2015 هم که شاهد یک ویدئو درباره‌ی آن بودیم، خبری دریافت نکرد، در حالی که بسیاری از سازندگان به این اشاره می‌کردند که روند توسعه‌ی بازی خیلی خوب پیش می‌رود و بازی قرار است بسیار بزرگتر و جاه‌ طلبانه‌تر از آن چیزی که می‌خواستند، باشند. آخرین بار علامت تجاری این بازی در سال 2017 تائید شده بود و اکنون Capcom حق استفاده از آن را تا ژوئن 2020 دارد.

احتمال دارد که در E3 2018 شاهد نمایشی از این بازی باشیم، ولی شاید هم Deep Down به سرنوشت عنوان NiOh دچار شود که در E3 2004 معرفی شد و در سال 2017 منتشر شد.

نوشته شده در: 13 خرداد 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Deep Down
  • Deep Down
  • Deep Down
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

این هنوز کارگردانش زنده هست
یادش به خیر من طفلی کوچک بودم از این فسیل رونمایی شد
شوخی
آخرش کنسول مقصد رو نبرین نسل بعد اشکال ندارهمن فقط کشته اون گزینه دانلود این سمت چپم