شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین بازی موبایلی مامور زمان
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
Rage 2 شخصیت اصلی جدیدی را به همراه دارد

به گزارش پردیس گیم و به نقل از وب سایت ComicBook، به تازگی در توئیتر رسمی بازی Rage اعلام شد که در نسخه‌ی جدید بازی Rage قرار است تا شخصیت اصلی نسخه‌ی اول یعنی Nicholas Raine کاملا از بین برود و شما در نقش یک شخصیت جدید قرار می‌گیرید که Walker نام دارد. ما هنوز هیچ چیز از Walker نمی‌دانیم یا حتی نمی‌دانیم که این واقعا اسم او است و یا نام خانوادگی او، هنوز هیچ چیزی مشخص نیست.

"در #RAGE2‌ شما Walker هستید، نه Nicholas Raine –آن رفیقی که در نسخه‌ی اول حضور داشت- پس چه اتفاقی برای او افتاده؟ نه واقعا، من از شما می‌پرسم، خود من هیچ نظری ندارم."

هنوز مشخص نیست که Raine در این بازی حضور دارد یا نه. علاوه بر آن در یک توئیت دیگر مشخص شد که چه وسایل نقلیه‌ای در بازی حضور دارند.

"مسافت‌های دور را با وسایل نقلیه‌‌ی منحصربه فردی همچون ماشین‌های باگی، کامیون‌های غول پیکر و حتی گیروکپترها بگردید. اگر شما آن‌ها را دیدید، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید."

هنوز تاریخ انتشاری برای عنوان Rage 2 اعلام نشده، اما این بازی برای PC، PS4 و Xbox One منتشر می‌شود و همچنین انتظار می‌رود که در E3 2018 شاهد نمایش‌های مفصلی از آن باشیم.

نوشته شده در: 13 خرداد 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Rage 2
  • دانلود تریلر زیبای Rage 2
  • دانلود گیم پلی بازی RAGE 2
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.