نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین
گیمر باش فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
تریلر Cyberpunk 2077 حاوی یکسری نکات مخفی است


به گزارش پردیس گیم و به نقل از WccfTech، ساعاتی پیش جدیدترین تریلر عنوان مورد انتظار Cyberpunk 2077 در کنفرانس  E3‌شرکت Microsoft به نمایش درآمد. اگر دقت کنید این تریلر هیجان انگیز با یکسری نوشته شروع شد که احتمالا بی‌معنا نبوده‌اند و حاوی اطلاعاتی هستند.

حال کاربری در Reddit با نام Blistered_Palm پیام‌های این تریلر را استخراج کرده است. استدیوی CD Projekt Red در این تریلر از نحوه‌ی توسعه‌ی Cyberpunk 2077 ‌و درباره‌ی احساسشان به این صحبت کرده بودند که اطلاعات مهمی نیستند. اما در بخش از متن به این اشاره شده که ما در این بازی وارد یک نسخه‌ی آینده نگرانه از آمریکا می‌شویم و تمام جنبه‌های زندگی در آن تغییر کرده است. جهان این بازی پر است از موارد هیجان انگیز و همچنین یک داستان فوق العاده را به همراه دارد. علاوه بر آن اکنون می‌دانیم که این عنوان، یک بازی نقش آفرینی است.

درباره‌ی تاریخ انتشار Cyberpunk 2077 آمده است که سازندگان زمانی بازی را منتشر می‌کنند که همه چیز آماده باشد و این تاریخ انتشار از آن چیزی که فکر می‌کنید، نزدیکتر است. البته هنوز صبر لازم است.

علاوه بر آن در این تریلر از DLCهای رایگان این بازی و بسته‌های الحاقی صحبت شده و نسخه‌ی PC آن شامل قفل DRM نمی‌شود. درباره پرداخت درون برنامه‌ای هم نوشته شده: پرداخت درون برنامه‌ای؟ درون یک بازی نقش آفرینی تکنفره؟ دیوانه شدی؟"

در پایان لازم به ذکر است که Cyberpunk 2077 در تاریخ نامشخصی برای PC، PS4 و Xbox One منتشر می‌شود.

نوشته شده در: 21 خرداد 1397
دسته: مطلب متفرقه، Cyberpunk 2077
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Cyberpunk 2077
  • Cyberpunk 2077
  • Cyberpunk 2077
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.