فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
جزئیات داستانی از Ghost of Tsushima؛ گیم‌پلی E3 "ماجراجویی فرعی مسیر اصلی" بازی بود

Ghost of Tsushima

بازی Ghost of Tsushima از Sucker Punch مورد انتظار بسیاری در E3 2018 بود و پس از یک نمایش خیره‌کننده در کنفرانس Sony، اطلاعات بیشتری از این بازی حماسی و جهان‌باز سامورایی داریم. 

به گزارش پردیس گیم و به نقل از DualShockers، برایان فلمینگ به عنوان تهیه کننده، پس از نمایش Ghost of Tsushima جزئیات بیشتری برای تکمیل مبارزات و چیزی که در استیج دیدیم به اشتراک گذاشت. فلمینگ گفت بازی طی حمله مغول به ژاپن در سال 1274 روی می‌دهد و Ghost of Tsushima "یک داستان اورجینال در جهان فئودالی (ارباب‌رعیتی) ژاپن خواهد بود."

نام شخصیت اصلی بازی، Jin Sakai است که "یک جنگ‌جوی سامورایی قدرت‌مند" به حساب می‌آید و وارد یک ماجراجویی "متمرکز بر تاریخ ژاپن و سنت‌های نمادین سینمای سامورایی" می‌شود. فلمینگ در ادامه افزود این عنوان "داستان انتقام، توانمند‌سازی و امید" است.

فلمینگ گفت نمایش E3 قرار بود نگاهی کوتاه به جهان و داستانی که آن‌ها در حال خلقش هستند فراهم کند و باید بخش‌های اساسی محیط نفس‌گیر جزیره Tsushima و مبارزات قابل توجه کاتانا را نشان می‌داد.

Jin در ادامه با شخصیت دیگری به نام Masako همکاری می‌کند که یک "سامورایی مونث مرگ‌بار" است. همکاری آن‌ها بر پایه میل این دو شخصیت برای نجات سرزمین‌شان از حمله مغول شکل گرفته، گرچه فلمینگ گفت "تاریخچه زندگی شخصی Masako مشکلاتی در رابطه‌اش با Jin به‌وجود می‌آورد."

فلمینگ در نهایت افزود "داستان Masako فقط مربوط به یکی از تعداد زیاد دیگری شخصیت‌های فرعی می‌شود که اساس Ghost of Tsushima را می‌سازد. و نمایش E3 "ماجراجویی فرعی مسیر اصلی" بازی بود که بخشی از داستان Masako است. 

جدا از بحث شخصیت‌ها، فلمینگ به بخش جالبی از نمایش E3، یعنی برگ‌های قرمز در مبارزه بین Jin و Masako اشاره کرد. او گفت "برگ‌های قرمز برای این داستان در Ghost of Tsushima یک معنا و مفهومی دارند" و همچنین برای توسعه بازی هم همین‌طور است که ایده گردش آن‌ها غافلگیر کننده و همزمان زیبا و هیجان‌انگیز بود.

خارج از بحث معنای استعاری آن‌ها، فلمینگ گفت برگ‌ قرمزی که Jin در ابتدای نمایش E3 بر داشت، معیاری برای خلق این داستان بود. این برگ نشان می‌دهد که سازندگان ایده‌ها و طرح‌های فراوانی برای بازی دارند.

Ghost of Tsushima در تاریخی نامشخص به‌طور انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد.

نوشته شده در: 22 خرداد 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Ghost of Tsushima
  • Ghost of Tsushima - Paris Games Week Announce Trailer
  • دانلود تریلر Ghost of Tsushima
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

یه موسیقی زیبایی داشت موقع اسب سواری واقعا لذت بردم
تو همین سایت یا سایتای دوست و همسایه یه سری از دوستان کارکشته و بازنشسته این حرفه از دیروز تا حالا گیردادن که گیم پلی بازی آبکیه و مبارزاتش خیلی ساده و افتضاحه
یه دسته دیگه که از اونا کار کشته تر بودن گیر دادن راه رفته یارو چرا اینطوریه و چرا پاچه شلوار یارو گشاده یعنی میخوام بگم چه قدر نخبه ی بچه سال تو این مملکت ریخته
شاهکار بود از هر لحاظ،این اساتیدی که شما گفتی در مورد مبارزات god of war هم همین نظرات رو داشتن که بعدا معلوم شد اشتباه میگردن، نکته اینه که این دوستان مهارت بازیکنی رو که داره در تریلر بازی میکنه در نظر نمیگیرن
بخاطر مهارت و تسلط کامل بازیکن هست که مبارزات ساده بنظر میاد
جا خالی دادن ها، ضد فن ها و چندضرب ها همه به موقع با سرعت عمل بالا و دقیق انجام میشن و این اساتید فکر میکنند که دشمنان بازی خیلی ضعیف هستن