فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
تایید شدن ده‌ها ویژگی جدید برای Super Smash Bros. Ultimate و اضافه شدن چندین شخصیت معروف به این بازی

عنوان Super Smash Bros. Ultimate یکی از موردانتظار ترین و بزرگ‌ترین عناوین انحصاری کنسول سوییچ محسوب می‌شود و امروز در طی کنفرانس شرکت نینتندو، ده‌ها ویژگی جدید برای این عنوان تایید شدند. این عنوان بزرگ‌ترین کراس اور تاریخ بازی‌های رایانه‌ای است و ده‌ها شخصیت معروف از عناوین مختلف بسیار در آن حصور خواند داشت.

از بین این شخصیت‌ها می‌توان به Snake از سری متال گیر، Kirby، شخصیت معروف Megaman، شخصیت Bayonetta، شخصیت لینک از سری The Legend of Zelda اشاره کرد. هر کدام از این شخصیت‌ها ویژگی ها و حرکات مخصوص به خود را داشته و تجربه‌ای متفاوت را در گیم‌پلی بازی ارائه می‌دهند. این بازی قابلیت پشتیبانی از 8 بازیکن همزمان را دارد که می‌تواند موجب ارائه تجربه‌ی چندنفره‌ای عالی باشد. همچنین زمین‌ های مبارزه بسیار زیادی در این عنوان وجود دارند و می‌توان برای تجربه بازی از کنترلر GameCube استفاده کرد.

به نظر می‌رسد که نینتندو اهمیت بسیار زیادی به این عنوان داده است، چرا که تنها بیش از نیمی از کنفرانس امشب به این عنوان اختصاص داده شده بود! می‌توانید تریلری کوتاه که تنها بخشی بسیار کوچک از زمان نمایش این عنوان را پوشش می‌داد را در زیر مشاهده کنید. این عنوان در تاریخ 16 آذر منتشر خواهد شد.

دانلود SD _ دانلود HD

تماشا به صورت تمام‌صفحه

نوشته شده در: 22 خرداد 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Super Smash Bros Ultimate Reveal
  • دانلود تریلر جدید بازی Super Smash Bros. Ultimate
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!