شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
اطلاعات جدیدی از عنوان NiOh 2 فاش شد: قابلیت ساخت شخصیت

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DualShockers، اطلاعات جدیدی در رابطه با عنوان NiOh 2 امروز منتشر شد.

این اطلاعات، که حین پوشش زنده Sony در مراسم E3 واقع در شهر لس آنجلس فاش شدند، از قابلیت ساخت شخصیت در عنوان NiOH 2 خبر می‌دهند.

کارگردان بازی، آقای "فومیهیکو یاسودا" (Fumihiko Yasuda)، توضیح می‌دهد که از هدف از ساخت NiOh 2، توسعه یک تکامل و ارتقای سطح کاملا درخور برای نسخه اول است. درحالی که تیم آ‌ن‌ها از موفقیت نسخه اول خوشحال بودند، اما نتوانستد آنچه را در نظر داشتند بدست آورند. آن‌ها می‌خواستند نقاط قوت نسخه اول را تقویت کرده و ضعف‌های NiOh را از میان ببرند.

Team Ninja، در ساخت عناوین اکشن بسیار ماهر است، اما NiOH یک عنوان ARPG بود و برخی از جنبه‌های نقش‌آفرینی بازی تعادل نداشت، به همین خاطر "یاسودا" در پی تقویت آن بود.

داستان نسخه جدید در با نسخه پیشین در ارتباط است، چگونگی این ارتباط در آینده معلوم خواهد شد. بازیکنانی که نسخه اول را تجربه نکرده‌اند می‌توانند از نسخه دوم لذت ببرند، و کسانی که نسخه ابتدایی را بازی کرده‌اند حتی بیشتر لذت خواهند برد.

یکی از درخواست‌های متعدد بازیکنان از نسخه اول تا به حال، امکان ساخت شخصیت بود. خبر خوش این است که شما قادر خواهید بود خود شخصیت بازی را ساخته و آن را شخصی‌سازی کنید. پروتاگونیست جدید قدرت "یوکای" (Youkai) را در خود دارد و سطح اکشن بازی را به مراتب بالاتری می‌رساند.

همچنین "یاسودا" می‌خواهد که مرگ‌هایی که بازیکن در بازی تجربه می‌کند لذت‌بخش‌تر شوند. بطور کلی، می‌توان گفت با تجاربی که از نسخه اول بدست آوردند، حال Team Ninja قادر است تجربه‌ای که در ذهن خود داشت را به ارمغان رساند. این عنوان درحال حاضر برای پلتفرم PS4 تایید شده اما تاریخی هنوز برایش تعیین نشده است.

نوشته شده در: 23 خرداد 1397
دسته: مطلب متفرقه
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.