فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
جید ریموند از EA Motive در رابطه با IP جدیدش: من واقعا می‌خواهم داستانی مثبت در رابطه با بشریت خلق کنم

جید ریموند از EA Motive در رابطه با IP جدیدش: من واقعا می‌خواهم داستانی مثبت در رابطه با بشریت خلق کنم

خانم "جید ریموند" در حال حاضر یکی از معروف‌ترین تهیه‌کنندگان مونث در صنعت بازی است. بیشتر معروفیت او مدیون کار برروی اولین نسخه‌های Assassin's Creed و همچنین Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist و Watch Dogs می‌باشد. چند ماه بعد از خارج شدن از Ubisoft ایشان اعلام کرد که او استودیوی EA Motive را تاسیس کرده است.

از زمان تاسیس این استودیو تا الان، هدف Motive ساخت یک IP جهان‌باز جدید اکشن بوده است. با این حال چندین سال است که هیچ خبری از این بازی نشنیدیم.

اما اکنون به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Wccftech، در اخرین شماره‌ی مجله‌ی MCV مصاحبه‌ای با خانم ریموند چاپ شد که اطلاعاتی (هر چند کم) در رابطه با داستان بازی به اشتراک گذاشت:

"چیز دیگری که برای من مهم است این است که من عاشق ساخت IPهای جدید بودم چون این موقعیتی به ما می‌دهد تا بازی‌ها و برند‌هایی را خلق کنیم که در این صنعت معنا داشته باشند. حتی اکنون این قضیه مهم‌تر شده است. چطور می‌توانیم مطمئن شویم که بازی ما بر روی مردم تاثیر می‌گذارد و فقط یک چیز برای گذراندن وقتشان نیست. البته باید بگویم که فان و جذابیت بازی نیز مهم است اما چطور باید یک تاثیر مثبت گذاشت؟ من واقعا اعتقاد دارم که وقتش رسیده به عنوان سازنده‌ی بازی، ساختن آن‌ها را جدی بگیریم. و من فکر می‌کنم که ساخت یک برند جدید بهترین راه برای انجام این‌کار است چون خودمان حال و هوای بازی را انتخاب می‌کنیم. من همیشه عاشق سبک علمی‌-تخیلی بوده‌ام چون حس می‌کنم که وضعیت انسان‌ها را بطور کامل نشان می‌دهد. باعث می‌شود مردم با خود فکر کنند که در حال پیشرفت به چه سمتی هستیم، چرا برخی کارها را انجام می‌دهیم، چه چیزهایی از پایه و اساس در رابطه با انسان‌ها درست است.

با Assassin's Creed، ما سعی داشتیم پیامی را بفرستیم. سعی داشتیم کمی مردم را نسبت به تاریخ و فرهنگ دیگر کشورها علاقه‌مند کنیم. همچنین پیام‌هایی در رابطه با خود Assassinها و اعتقاداتشان از قبیل 'هیچ چیز صحیح نیست، همه چیز ترخیص شده است' نیز در بازی‌ما وجود داشت. ما ایدئولوژیهای مختلفی را لمس کردیم. در Watch Dogs نیز به این قضایا توجه شد اما با این برند جدید، من واقعا می‌خواهم یک داستان مثبت در رابطه با بشریت خلق کنم. این برایم واقعا مهم است."

در حال حاضر بازی جدید Motive قرار است در سال مالی 2021 ( چیزی بین آپریل 2020 و مارچ 2021 ) عرضه شود.

نوشته شده در: 24 خرداد 1397
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر Sekiro: Shadows Die Twice
  • دانلود قسمت Highlight Reel 478
  • دانلود موسیقی متن بازی Sekiro: Shadows Die Twice
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

اینم گرفته ما رو . بابا بیا بیرون از EA تازه ببین چقدر دنیا قشنگه . اگر صنعت گیم رو دنیا فرض کنیم EA قطعا ایرانه
سنگ بزرگ علامته نزدنه!
اینکه EA تا الان بازی رو معرفی نکرده می‌تونه در یک حالت بعید این فرض رو به وجود بیاره که یحتمل فشار خاصی رو این تیم نیست و خلاصه یکمی اصلاح شده.
فارغ از این که گفته آی پی جدیده... اما گل واژه ی حرف‌هاش به شدت یاد مس افکت 2 رو در ما زنده کرد...